Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint 2 nap múlva...

Ciklus.hu szerint 2 nap múlva Ovulációm van. Ha ma este vagyunk 1ütt esélyes a baba vagy csak akkor? Mert most tudnánk, a köv. Napokon meg nem, munka miatt! Segísetek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély az van rá, mivel nem is biztos, hogy a ciklus.hu jól mutatja, ráadásul a spermák több napig is életben maradnak.
2010. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!!
2010. jan. 26. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg 2 esélyes!

Csak az én példám tudom leírni.

A ciklus.hu vagy pont eltalálja vagy 1-2 nap difiben van.

Ahoz,hogy pontos legyen minimum 7-8 rögzített mensi kell neki.

Nekem van már vagy 10,mindig a 14. napomon szokott lenni a pém(a program szerint is).Ezen a napon együtt is voltunk,erre meg a 15.napon éreztem nagyon erős ovufájdalmat.Ekkor nem voltunk együtt,csak a 16.napon.

Jelzem nem sikerült.

Mi sem vagyunk egyformák,épp úgy ahogy a saját ciklusunk sem!

Neked nagyon drukkolok,hogy sikerüljön!

2010. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod!

Megnéztem, van 9 ciklus rögzítve, általában 24 naposak ezek, de van, h 1-1 nap eltérés van.

Az ovut meg a 11 napra teszi.Most csináltam egy ilyen ovu tesztet csak kíváncsiságból, de természetesen -lett.

Lehet, h akkor mégiscsak holnap után lesz,nem tudom, nem vagyok 1 nagy szakértő, ezért is írtam nektek:)

Mindenesetre ma megpróbáljuk, a többi nap nem lesz rá idő:( Na, még annyit, h most azt olvastam, h 5 napig elvan benn a spermium? Tehát ha 2 nappal ovu előtt kerül be akkor még később megtudja termékenyíteni a petét??

nem vagyok 1szerű eset, elnézést:)

Sok sikert neked is a továbbiakban a babásodáshoz!!!

2010. jan. 26. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eszembe jutott, hogy mivel az írtad, hogy a munka miatt nem tudtok akkor együtt lenni, amikor esetleg jó lenne, talán próbáld meg az ovu tesztet. Az előre mutatja, s lehet, hogy így könnyebben tudnátok a jó időre tervezni. Mi is ebben a cipőben vagyunk, s most kipróbálom a tesztet is, hátha..., ha másra nem is lesz jó, arra talán igen, hogy nem idegeskedek annyit, hogy sikerült-e eltalálni az időpontot vagy sem. Az ovu teszt mutatja egyérteműen. Ha nem jó az időzítés, akkor megnyugszom, ha jó, akkor megy a drukk, hogy jön-e a baba.
2010. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1 válaszóló!

Igen, most kezdtem ezt az ovu tesztet, akkor mindennap csinálok 1et, de megesz az ideg ha pont akkor lesz pozitív mikor nem lehet majd szex, de legalább lesz tapsztalatom ebben is, ez is valami:)

Sok sikert neked is!!

2010. jan. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!