Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt kedvünk védekezni....

Nem volt kedvünk védekezni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, tegnap lefeküdtünk 3-szor úgy, hogy nem védekeztünk, nem vigyáztunk, belém ment el. 3 napja volt a menzeszem utolsó napja. Azt olvastam, ilyenkor nem lehet teherbe esni, mert nincs peteérés. Ugye nem lehetek terhes? Nem akarunk még babát, fiatalok vagyunk hozzá.

2014. okt. 31. 22:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
89%
Jó szórakozàs gyereket csinálni és megölni? Csak mert nincs kedvetek védekezni.
2014. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de megértelek. Köszönöm, hogy visszajeleztél.
2014. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
89%

És neked ennyivel el van intèzve, hogy tanultunk belőle??

Drága tanulópénz volt! Egy ártatlan gyermek életébe kerül!

2014. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Még nem gyerek, hanem magzat. Ez az én életem...
2014. nov. 26. 00:34
 55/59 anonim ***** válasza:
62%
Remélem nagyon rosszul érzed magad azért, hogy így alakultak a dolgok. Azt viszont ne felejtsd el, hogy neked kell tovább lépni, nem nektek és neked kell tanulni belőle, nem nektek. Remélem fogsz is és legközelebb nem jársz így, de jelenleg ezért kizárólag csak Te vagy a hibás, de azt tudd, hogy nem lesz semmi baj és amennyire a körülmények engedik minden rendben lesz veled. Vigyázz magadra!
2014. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Én inkább maradnék a többes számnál.
2014. dec. 1. 22:49
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van veled? Elvetetted a picit?
2014. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
45%
Elhiszem, hogy Te a többesszámnál maradnál, de ezt nem Te döntöd el. Ha ilyen makacsan válaszokat tudsz csak írni, azt kell hinnem, hogy ostoba is vagy, nem csak felelőtlen. A barátodba nem élvezett bele senki, nem lett terhes, nem tőle fognak vért venni, nem Ő fog a kórházban aludni, nem őt fogják műteni, nem neki lesznek fájdalmai. Ezt érted? A lelkét sem fogja megviselni ez az egész, egészen kicsit sem, a tiédet viszont igen, téged viszont igen. Lehet most úgy néz ki, hogy megértő társad és melletted van, de majd rájössz. Talán ezt a megfogalmazást megérted, ha az előzőt nem sikerült.
2014. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Továbbra is ragaszkodom a többes számhoz. Mi egy pár vagyunk, és a barátom mindenben támogatott.
2014. dec. 12. 20:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!