Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izomlázszerű érzés, tüsszentés...

Izomlázszerű érzés, tüsszentéskor alhasba nyilalás - tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Az első babámnál kitapasztaltam a szervezetem működését, hogy a ciklus melyik részén hogy reagál a szervezetem szóval eddig úgy hittem, hogy tisztában vagyok a saját testem működésével.


Párommal épp a tesót próbáljuk összehozni.

Ebben a ciklusban nem érzékeltem az ovumat sem olyan egyértelműen, de úgy gondolom jókot voltunk együtt. Ennek kb. 8 napja.


Ma arra lettem figyelmes, hogy tüsszentéskor, iszonyat belenyilalt az alhasamba. Kettő erős tüsszentés volt, mindkétszer megismétlődött a nyilalás.

Aztán mikor hanyattfeküdtem, olyan érzésem volt, mintha izomlázam lenne az alhasamba, pedig semmi megeröltető dolgot nem csináltam, ami indokolná.


Valaki esetleg tapasztalt hasonlót? ha igen, annál hogy alakult? jelenthet babát? vagy esetleg ciszta?

(mivel most kezdtük csak el a projektet, nem keresem magamon a jeleket, de ezek a dolgok amik ma történtek felkeltették a kíváncsiságomat)


2014. nov. 2. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
nem bújtok mostanában gyakrabban össze a pároddal? Mert ha babaprojectben vagytok, akkor ez indokolhatná az izomláz szerű fájdalmat az alhasadban. Olyan mintha edzenél :)
2014. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!