Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, menzesz kimaradás,...

Hányinger, menzesz kimaradás, köldök körüli szúró érzés?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetek terhes?

Csináltam tesztet mert tegnap kellet volna megjönnie a menzeszemnek de semmi. Negatív lett. Hányingereim vannak fojamatosan minden nap kb több mint 1 hete, a szúró érzést a köldök táján 3-4 napja érzem.

Orvosnál még nem voltam.


2014. nov. 5. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
3-5 nap múlva tesztelj megint. Nálam már bőven ment a hányás és mégis negatív volt a teszt. A menzesz kimaradás mit jelent? Mikor volt utoljára, vagy mikor kellett volna megjönnie?
2014. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia November 4-én kellet volna meg jönni de azóta semmi.csak hányinger ,meg köldök táján szúrkálódás jobb oldalt.

Köszönöm a válaszodat.:)

2014. nov. 5. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy.2 nap mulva tesztelj megint
2014. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne :) remélem igazad lessz :) 2 nap múlva írok hogy mi a helyzet.
2014. nov. 5. 14:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos Negatív még mindíg a teszt de ez még csak a 3 dik napja hogy késik. Csináljak még pár nap múlva tesztet?
2014. nov. 7. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
csinalj masik fajtaval vagy menj dokihoz
2014. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!