Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség az inofolic és...

Mi a különbség az inofolic és a myo-inositol+folsav között?

Figyelt kérdés
A naturvitaminon találtam inofolichoz képest féláron ugyanazt. Miben térnek el ezek egymástól? Mitől jobb/rosszabb az egyik, mint a másik? A leírás alapján pont ugyanazt tartalmazzák, akkor miért kerül kétszer annyiba az inofolic? Más a felszívódása? Valamiért hatékonyabb? Nem értem a különbséget. Segítetek?
2014. nov. 5. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.Az inozitol a folsavval olcsóbb jóval.Én azt szedem.
2014. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem találtam sehol, semmi különbséget. Nem értettem a horribilis árkülönbözetet... ezért merült fel bennem, hogy vajon mi okozhatja? Köszi, hogy írtál. Mit érzel, mióta szeded?
2014. nov. 5. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Azért szedem amúgy mert 5 éve várjuk a babát és minden vizsgálaton túl vagyok,nincs különösebb gond,de az IR vizsgálat nem volt még meg.Sok babatörténetet hallottam ennek a szernek a hatására,ezért gondoltam megpróbálom.Nincs nekem semmi mellékhatása,2 hónapja szedem.
2014. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy nekem is úgy ajánlották olyanok akik szedtek már inofolicot is.Viszont akkor lett baba,amikor ezt kezdték el szedni.
2014. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs különbség, ugyanaz van bennük (OÉTI által bevizsgált az a másik is), csak az Inofolicnak jobb a marketingje :)
2015. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!