Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet korán teszteltem?

Lehet korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam.reggel teszteltem,de - lett.Még magas a hőm,folyásom nincs,petefészkem szúrkál.Egyfolytában megjön érzésem van és a wc-re rohangálok,de semmi.Tegnap kicsit barnáztam,de ma semmi.a melleim se érzékeny.szerintetek?
2010. jan. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teszteltél korán, hiszen megártad a nemvárt napját. De vagy nincs HCG a vizeletedben egyáltalán, vagy csak kevés egyelőre, és a teszt csak később lesz potitív. Várj még pár napot, és tesztelj újra, addig is megy a drukk!
2010. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két nap múlva ismételd meg a tesztet,lehet tényleg korai volt.
2010. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem elkeseríteni akarlak,de a barnázás az esetek többségében nem jót jelent,ez kb.60%,de ott az a fennmaradó 40,tehát még nincs minden veszve.Nekem mensi kimaradás után 8!!!!!!nappal lett először pozitív a teszt,hamarabb tudtam hogy babás vagyok,mint ahogy a teszt kimutatta.Mivel én már jártam úgy mint Te,én nem 2 napot,hanem legalább 4-5öt várnék!!!Sok sikert,drukkolok!

2010. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia dpo 12-13.napján barnáztam vérezgetem,és a dpo 16.napján lett pozítiv a terhességi tesztem.
2010. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!