Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés kinél...

Mindjárt megjön érzés kinél jelzett babát? Hány napig éreztétek?

Figyelt kérdés
Napok óta érzem, most vagyok 9-ik DPO-n.

2014. nov. 6. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 2 hétig volt.
2014. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 10.-en vagyok....kíváncsian várom a folytatást. :)
2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Drukkolok:)

Második: Neked is vannak ilyen tüneteid? nekem még a petefészkemnél is szúr néha.

2014. nov. 6. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. En 11 hetes vagyok de meg most is szúr. Néha elég erősen. Meg is ijedtem de a doki szerint normális.
2014. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mindjárt megjön érzésem, több hétig tartott, folyton féltem, hogy tényleg megjön, de minden rendben volt végig. Petefészek szúrkálás is volt, az kb 1 hétig tartott.
2014. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

2.vagyok.Hááát igazából napi híg mensis széklet az megvan(:S),hasszurka néha néha van.Igazából mást nem érzek.Nincs étvágyam,nem kívánom az édességet,ami nélkül eddig ki sem bírtam.A mellem nem fáj,nem is érzékeny.Derék fájás sincs.Megmondom őszintén,igyekszem nem beképzelni tüneteket,úgyhogy aminél nem érzem biztosra,azt nem is mondom.Tegnap csináltam egy tesztet(Gabriel),negatív lett.Valószínű,hogy azért,mert délután csináltam és ideje korán :-) ez a türelmetlenség :D most még várok a csodára :-) és ha nem történik semmi hétfőn tesztelek,ha addig nem jön meg,utána szerdán,aztán csak kiderül,hogy miújság.(nagyon remélem,hogy baba <3)

2014. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek drukkolok!!:)
2014. nov. 6. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu után 8. naptól a 12.-ig volt hasszurkám, mensi előtt egyébként nem szokott lenni semmi ilyen, csak a hisztisségem jelzi, hogy meg fog jönni. Ez most nem jelentkezett. Nemvárt másnapján (15dpo) gyönyörűen megjelent a 2. csík, ám rá 4 napra elment, özönnyi vérrel. :( Remélem ez a hónap sikeresebb lesz!
2014. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok és még mindig szurkál a hasam. Szóval igen, jelenthet babát, nekem teljesen olyan volt az első pár nap (amikor elvileg mensiztem volna), mintha meg akart volna jönni. Most is szurkál, de már más érzés :)
2014. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!