Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten éreztétek,...

Hányadik héten éreztétek, hogy mozog a baba? Milyen érzés, mit éreztetek pontosan? Milyen gyakran éreztétek?

Figyelt kérdés
17.hétben vagyok,a múlt hét vége felé a 16.héten kezdtem el érezni olyan kis lüktetést,mintha bögdösne,sosem éreztem még ilyet azért gondoltam a baba mozgását érzem már. még nem igazán látszik a pocakomon ,hogy terhes vagyok,nem vagyok egy vékony,de azért kövér sem. Első terhesség.Amit leírtam volt,hogy napi 3-4szer is éreztem,volt ,hogy csak 1-2 szer és olyan is,hogy 1-2 napig semmi.Ez normális szerintetek?
2014. júl. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan töltöttem a 16. hetet amikor először éreztem valamit, de akkor nem tudtam biztosra. Utólag tudom, hogy az már az volt :) csiklandozós érzés volt :) első baba volt nekem is. Normális, hogy csak néha érzed, még nem elég nagy hozzá, hogy rendszeres legyen az érzés :)
2014. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 21. hétben éreztem először határozott kis rugásokat, bár hozzá kell tennem, hogy mellsőfali lepényem van és ettől én később éreztem mint mások :) Nekem úgy tűnik h ez a baba lehet nálad :) Boldog babavárást. 36 hkm
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék még kíváncsi az nem gond,hogy van olyan nap,hogy nem érzem a fent leírtakat? Tehát volt amikor többször éreztem volt mikor egyszer a nap során de például tegnap egyszer sem.Ez nem gond,ettől független a baba jól van?? Bocsi ha butaságokat kérdezek :)
2014. júl. 2. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen! Megijedtem. Majd mindig mikor estére elhatároztam, hogy akkor elmegyek az orvosomhoz jól érezhetően megmozdult.


Nem mindig éreztem énse.. 20.héttől erősebben éreztem.

2014. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!