Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet nőgyógyászt...

Szerintetek lehet nőgyógyászt váltani ha nem vagyok megelégedve a viselkedésével?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok 13 hetes és legelőszőr K-hoz mentünk el párommal már ott elásta magát mert be akart jönni a párom is és kizavarta meg bunkón beszélt velünk,aztán másodjára P-hez mentem el de ott sokat kellett várni reggel 7kor mentem és 12kor bejelentették hogy szünetel a vizsgálat vissza mentem másnak akkor meg rengeteget kellett várni h sorra kerüljek,de most inkább várok mint hogy nunkón viselkedjenek,szerintetek át kérhetem magam?
2014. nov. 7. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én a 38ik héten váltottam

lévén előre akart pénzt kerni

közöltem vele h bocsi de előre nem fizetek olyan ért ami alapban nem is járna neki....


kerestem egy másikat és átmentem a leleteimmel

majd azt is h nem a szülésre kérem fel csak a szülésig


és milyen jól jártam :-)))

kb 3-4 doki ugrált körülöttem és az összes szülésznő nagyon figyelmes volt


és ez egy fillérembe sem került....

:-DDD

2014. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem ő nem magán doki Sztk-s
2014. nov. 7. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz mész akihez akarsz, ha minden vizsgálatra máshoz mész, azért sem fognak szólni.
2014. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom a rendelőintézetben több orvos is van, a következő időpontot valaki máshoz kérjed, akiről jó véleménnyel vannak mások. Elméletileg a rendelőintézet weboldalán fent kell lennie a beosztásnak, hogy melyik doki mikor rendel. Vagy azt is lehet még csinálni, hogy bejelentkezel ideiglenesre valamelyik ismerősödhöz egy másik, közeli városban/kerületben, és akkor az ottani terhesgondozásra jársz.


Eleinte én is az SZTK-ba jártamm de sajnos én azt tapasztaltam, hogy bármelyik dokihoz is megyek, mindegyik full bunkó, ha nem fizetek nekik. Így végül lett magánorvosom, és nem bántam meg egy pillanatig sem. Kedves, figyelmes, sosem okoz fájdalmat a vizsgálatok közben, és tökéletesen megbízom benne. Igaz, elég sokat kér, de így legalább nem rettegek minden hónapban, amikor menni kell hozzá.

2014. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen de a Táppénzes papíromat K intézi ha átmegyek Phez akkor Knak szólni kell hogy átmegyek másik dokihoz és akkor a Tp-s papíromat már majd P fogja intézni?Sajnálom hogy ilyen bonyolult vagyok :D De tanácsra van szükségem :)
2014. nov. 7. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

A táppénzes papírodat a háziorvosod intézi!

A nőgyógyász szakorvos nem vehet állományba, csupán a betegséggel kapcsolatos leleteket, véleményeket (a táppénz indokául szolgáló tényeket, bno besorolást stb.) adja, így nem értem ezt a kérdést.

Szabadon válts orvost, én is megtettem még magánorvossal is félidőben.

2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem a nőgyógyászom adja a tp-s paprírokat!
2014. nov. 7. 11:04
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
a nőgyógyász nem ad táppénzes papírt csak javaslatot ír hogy felvegyen a háziorvos táppénzre!!!!!
2014. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a terhesgondozóban lévő nőgyógyász adja a táppénzes papírt.
2014. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem magán doki volt hanem sima sztk-s doki akihez évek óta jártam

no azt cseréltem le anno


nincs olyan h kötelező annál maradnod akinél vagy

keress olyan dokit aki kedves veled

2014. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!