Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet nőgyógyászt...

Szerintetek lehet nőgyógyászt váltani ha nem vagyok megelégedve a viselkedésével?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok 13 hetes és legelőszőr K-hoz mentünk el párommal már ott elásta magát mert be akart jönni a párom is és kizavarta meg bunkón beszélt velünk,aztán másodjára P-hez mentem el de ott sokat kellett várni reggel 7kor mentem és 12kor bejelentették hogy szünetel a vizsgálat vissza mentem másnak akkor meg rengeteget kellett várni h sorra kerüljek,de most inkább várok mint hogy nunkón viselkedjenek,szerintetek át kérhetem magam?
2014. nov. 7. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" párommal már ott elásta magát mert be akart jönni a párom is és kizavarta meg bunkón beszélt velünk,"


Itt küldtem volna el a kanyjába.

Egy mekiben is elvárom, hogy normálisan beszéljen velem az eladó, egy nőgyógyásztól meg milliószor jobban.

2014. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!