Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Barátommal gumi nélkül csináltuk eddig nem volt probléma, az utóbbi 1-2 napba hányingerem van, és rosszul voltam pl. fogkrém izétől!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha védekezés nélkül élsz szexuális életet, akkor annak lehet következménye a terhesség, igen

ha már eltelt az aktus óta 14 nap, akkor érdemes tesztelni

2014. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha annyi idő nem telt még el,max 1 hét? lehetséges az is?
2014. ápr. 7. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal gumi nélkül csináltuk eddig nem volt probléma.. Azért mert pl 20 alkalommal csukott szemmel simán átvágtatok egy forgalmas úttesten nem jelenti azt,hogy a 21. alkalomnál nem fog elütni egy autó....
2014. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nem védekeztetek, akkor ne is csodálkozz, ha terhes leszel.

Az hogy eddig nem lettél terhes az egy dolog, de ez nem azt jelenti hogy sosem leszel.

Amikor valaki gyereket akar akkor is védekezés nélkül csinálja és nem is biztos, hogy az első hónapba összejön, nekem a 4. hónapba jött össze.

Ha nem akarsz gyereket védekezzetek, ennyi. Nem tudom mennyi idős vagy, de nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán szexelni kéne már, pláne, ha nem is tudod hogy mennek a dolgok.....

2014. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz terhes.

Csak 1 hét elteltével még semmilyen tünetet nem érezhetsz.

És aktus után legalább 14 napnak el kell telnie, hogy egy érzékeny teszt kimutassa nagy biztonsággal a terhességet. Korábban nem mutatja még ki.

Mert a HCG hormon, ami alapján a terhességi teszt működik, az csak a beágyazódást követően kezd el termelődni, ami meg a sikeres aktust követő 10. nap körül van.

Amúgy következik egy saját példa: babát szerettünk volna, tehát nem védekeztünk egyáltalán, mégis 7 hónapig tartott mire teherbe estem. De teherbe estem!!! Tehát ha te meg védekezés nélkül szexelsz, akkor ha nincs egészségügyi akadály valamelyikőtök részéről, akkor te is az leszel előbb vagy utóbb. Az is lehet, hogy éppen most!:)

2014. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy az egy héttel ezelőtti aktustól lettél terhes,akkor már érthető lenne a rosszullét.
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit parázol!!!!! Nem védekeztél, nem védekeztetek, sőt sosem! Tehát gyereket akartál, nem???? Akkor nem védekeznek az emberek. Hát tessék, lehet, hogy anyuka leszel.

Amúgy mit gondolsz miért árulnak annyi féle védekezési eszközt? Gondolod játékból kell gumithúzni? Vagy a nők pusztán kedvtelésből szednek fogamzásgátlót?

2014. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem troll vagy.
2014. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok hogy bármikor teherbe eshetek,talán rosszul fogalmaztam a kérdésem, hanem az aktus óta eltelt 1hét,és(fura dolgokat vettem észre mint pl:fogkrém amit a címben is leirtam) akkor előfordulhat hogy már vannak tünetek vagy kizárt?
2014. ápr. 7. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
7-10 nap a beágyazódás, addig nincs kapcsolat még az anyával, tehát tünetek sem lehetnek, nem véletlen, hogy a teszt is csak 14 nappal később mutatja a hcg-szint változást
2014. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!