Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Előfordult már...

Kismamik! Előfordult már nálatok, hogy kifejezetten az idegeskedés, stressz miatt kezd el feszülni, vagy görcsölni a hasatok? Pl. Azután, hogy valami nagyon felbosszant.

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

velem igen épp ezért érdemes ezzel vigyázni..

ne stresszelj semmin még ha ok is van rá.gondolj a kicsire

2010. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbálok nem idegeskedni, de a legapróbb dolog is úgy ki tud készíteni, hogy néha legszívesebbenn törnék-zúznék.

Lehet, hogy a hormonok, mert alapból egyáltalán nem ilyen vagyok.

2010. aug. 22. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ultra érzékeny lettem, igaz korábban is érzékeny típus voltam. Minden apró kis baj miatt sírhatnékom van, főleg, ha a párom sért meg vagy ha apu kiabál velem, feljövök és kicsit sírok. Biztosan a hormonok miatt vagyunk ennyire labilisak. Én is próbálom feszélyezni magam, de már vágtam földhöz mobilt is... Nem mindig sikerül.
2010. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!