Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek az újabb...

Hogy viselitek az újabb sikertelen hónapokat amikor nem sikerült teherbe esni? Hogyan vészelitek át, mi ad reményt?

Figyelt kérdés
Én már egyre nehezebben és szeretnék tanácsokat kérni. 1 éve próbálkozunk, már túl vagyunk az orvosi vizsgálatokon.
2014. nov. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi már lassan két éve próbálkozunk, utoljára kb. fél éve "rázott meg" a dolog, azóta valahogy nem érdekel... Előbb utóbb majd csak összejön, ha nem akkor legfeljebb örökbefogadunk.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két olyan alkalom volt, hogy kicsit magamba zuhantam, de az sem volt vészes.


Nekem ami segít, hogy csak előre nézek. Tudom, hogy lesznek gyönyörű és egészséges gyermekeink, még ha várnunk is kell rájuk még egy picit.

2014. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt már úgy hogy kibögtem magam de utána csak arra gondoltam hogy jönni fog majd váratlanul
2014. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azóta sikerült?
2014. nov. 12. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 4 és fél év küzdelem után idén júliusban lettünk szülők.4 lombikom volt,de sose adtuk fel a reményt.Sokat sírtam én is,de valahogy mindig újabb erőre kaptam.Sokat kirándultunk,utazgattunk,színházba-moziba jártunk,így kicsit sikerült elterelni a gondolatainkat.Ma már egy gyönyörű 3 és fél hónapos kisfiúnk van!!! Ne add fel,sikerülni fog!!!

2014. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!