Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Miért vérzek a...

S. O. S. Miért vérzek a nőgyógyászati vizsgálat után? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma voltam rákszűrésen, és a doki csinált kolposzkópiát is. De úgy megvizsgált, hogy most vérzek. :( Tudja nagyon jól, hogy babát szeretnénk, tüszőrepedésem január 20-án volt. Mi van ha közben összejött a baba, de most ettől a vizsgálattól elvetélek? Mennyire normális, hogy vérzek? Nektek is csináltak már ilyen vizsgálatot? Véreztetek utána? FÉLEK, hogy ha most esetleg sikerült, akkor elvetélek..:(
2010. jan. 28. 08:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja esetleg a kolposzkópia hüvely és méhtükrözést jelent...
2010. jan. 28. 08:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy talált egy foltot is a méhszájamon, ez mennyire gyakori, ettől még teherbe eshetek? Bocs, hogy titeket kérdezlek, de az orvosnál nem jutott eszembe:(
2010. jan. 28. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van egy kis méhszájsebed, de a rákszűrés is okozhatja, mivel ilyenkor kicsippentenek egy kis darabot, ami vérzést okozhat. Minden terhességem elején volt rákszűrés is, én mindig véreztem utána. Szerintem normális. A gyermekeim problémamentes terhesség után, időre születtek.
2010. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vérzik egypicit rákszűrés után, mivel lekapar egy réteget a méhnyak nyálkahártyájáról. Ez nem tart sokáig, egy pár csepp csak, délutánra/estére kicsorog az összes.


Semmi bajod nem lesz tőle.

2010. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez normális, akkor elmondhatta volna a doki magától is a kérdezőnek, hogy ne ijedezzen.
2010. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húú csajok köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam. A régi dokim mikor csinálta a rákszűrést nem véreztem utána, gondolom itt a kolposzkópia miatt vérzek inkább, ilyen vizsgálatot még soha nem csinált egyik orvos sem, milyen érdekes.....Mégegyszer köszönöm! :))
2010. jan. 28. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én most voltam rákszűrésen és nem véreztem utánna. K
2010. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kb. 4szer voltam rákszűrésen. ebből egyszer véreztem és akkor maga a vizsgálat is fájt (a többinél a vizsgálat sem fájt)


ne aggódj, nem fogsz tőle elvetélni

2010. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!