Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg kellene nyugodnom, vagy...

Meg kellene nyugodnom, vagy csinálnom kellene egy tesztet, mert van rá esély, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Még augusztusban amikor először megujjazott a barátom nagyon megijedtem,hogy esetleg terhes lettem,mert késett a menstruációm,és előfordulhatott,hogy előváladékos kézzel ujjazott meg.De aztán hál istennek megjött,és szeptemberben,októberben,és novemberben is,viszont csak 3-4 napra (mondjuk amúgy sem szokott egy hetes vérzésem lenni). Nem volt hányinger,fáradékonyság,semmi erre utaló jel,de egy picit híztam,és ijedtemben ennek tudtam be.De én azóta is rettegek,hogy mi van,ha teherbe estem,és azok közé tartozok,akik ugyanúgy menstruálnak terhesség alatt.Még nem töltöttem be a 18. életévemet,és ha jól tudom,akkor 18 hetes koráig van lehetőségem elvetetni a magzatot,és így a 18. hét felé lassan közelítve megint elkezdtem aggódni.Szerintetek felesleges,vagy igenis,hogy vennem kellene tesztet?(eddig azért nem vettem,mert titokban nem tudnám megcsinálni)
2014. nov. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, nyilván a megváltót hordod a szíved alatt... :D


nem, nem vagy terhes....

2014. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kinézem magamból,hogy én vagyok az a szerencsétlen,akinél minden így összejön :D
2014. nov. 13. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy terhes.

Amúgy 12 hetes koráig lehet elvetetni.

2014. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire éretlen vagy mi a fenének szexelsz? Maradjatok a csókolózásnál egyelőre.
2014. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolhatod komolyan! Nyáron egyszer feldugta az ujját és te most novemberben abból az együttlétből babát vársz? Nane... lehetsz különleges, biztos az vagy, de nem ennyire.
2014. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves 4. válaszoló! Köszönöm,már vártam ezt a kommentet.Még nem szexeltem,és mint írtam,én is tisztában vagyok azzal,hogy szinte nincs rá esély,hogy terhes legyek, de szerintem az teljesen normális,hogy félek a nem kívánt terhességtől.Inkább minden esetben gondoljam át a terhesség esetleges lehetőségét,minthogy gumi nélkül szexeljek,és elhiggyem,hogy nem lehetek terhes,ha a barátom időben kiveszi.
2014. nov. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!