Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért válaszolnak egyesek durván?

Miért válaszolnak egyesek durván?

Figyelt kérdés

Azért vagyunk itt,mert babát szeretnénk és bizonytalanok vagyunk sok kérdésben.

Sokszor olyanokat is belemagyarázunk dolgokba, amik nincsenek, vagy nem kellene, DE a lehurrogó, lehü@éző válaszok,kommentek annyira bántóak és az amúgy is a béka popója alatt lévőket még jobban elkeni :(


Oké, azt aláírom, hogy néha nekem is kerekedik a szemem 1-2 kérdésen, de azokon nevetek, hüledezek és továbblépek, inkább nem válaszolok rá.

Vannak olyanok is akiket vissza kell/ene rángatni a valóságba, annyira rástresszelnek a babatémára, de azt is lehet kedvesen, tanácsokat adva tenni...

Azért mert ez egy anonim oldal, nem gondolom, hogy így kellene egymással bánni...


Ti mit gondoltok erről?


2014. nov. 13. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig megírom a véleményem, ha tetszik ha nem. Olyan ne akarjon babát még aki semmit nem tud saját testéröl
2014. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek. Ennél már csak a se sziával se viszláttal nem rendelkező privát üzenetek zavarnak jobban. Azért van a közös, hogy ott beszéljünk az adott kérdésről, erre jönnek kéretlenül személyeskedni. Sokan felháborítóan tolakodóak.
2014. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom!

Én is őszintén megírom a véleményemet, nem kertelek, nem szépítek...én igazából itt most a stílusra gondoltam...

2014. nov. 13. 21:01
 4/15 anonim ***** válasza:
a stílus maga az ember. Ennyi...
2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát az én stílusom sem épp tejes-mézes balzsam, de hasznos infókat tartalmaz. Én nem szeretek, nem is tudok finomkodni, akinek erre van szüksége, az rossz helyen jár. Én azt szeretem, ha nekem is egyzserűen és világosan fogalmaznak, nem kell tutujgatni, pátyolgatni, gügyögni.
2014. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Én megírom a véleményem tényszerűen (lehülyézés nélkül), nem értem miért lenne bántó, bár persze az igazság néha fáj. Úgy gondolom, aki gyereket tervez legyen tisztában a saját teste működésével és ne akarjon pédául már peteéréskor terhességi tüneteket, 4 hetesen babamozgást érezni, vagy megkérdezni, hogy akkor most lehet-e terhes, ha a jupiter és a szaturnusz egy vonalban állt és a telihold rájuk világított szex közben. Az itt lévő kérdések 90%-nak semmi értelme, aminek meg van arra értelmes válaszok is szoktak érkezni.
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Olyanok itt a válaszok,mint ami a mostani társadalomra is jellemző:tiszteletlenek,nulla empatiával,semmi turelemmel egymás iránt.

Tisztelet a kivételeknek!

2014. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen sokan vannak, akik ide jonnek naivan azt hiszik hogy itt kaphatnak tanacsot vagy egy kis vigasztalast. De vannak olyan valaszolok akik meg jobban lealazzak oket. Van egy kerdes , szoptatas temaban, ahol az anyukanak gondja volt a szoptatassal lelki teren. Nem tudom bekinkelni mert telommal nem lehet sajnos. A lenyeg , mentek segito valaszok is de tobbnyire alazos, gonoszkodos kommenteket kapott. Egyszercsak a novere/huga mar nem emlekszem , irt a kerdeshez hogy a kerdezo ongyilkos lett . Nem mondom h hulye kerdesre is szepen kell valaszolni , de talan egy kicsit eggyutterzobbek is lehetnenek eggyesek.
2014. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Az esetek 90-95 százalékában igyekszem érzelmek nélkül, őszintén válaszolni, a legjobb tudásom szerint, mindig hangsúlyozva, hogy ez az ÉN véleményem, ÉN tapasztalatom. Nem fogok cukiskodni, mert felesleges, itt információkat igyekszik megszerezni az ember.

De a kérdés előrevetíti, hogy milyen választ fogok adni: hülye kérdésre hülye válasz, ha valakin látszik, hogy csak egy kis lelki pátyolgatás kell neki, akkor azt is igyekszem megadni (ha van kedvem hozzá, ha nincs, nem kattintok).

Az a gond, hogy jó sok ember képtelen szöveget értelmezni, és az se nagyon megy neki, hogy normálisan megfogalmazza a kérdését - aztán meg van sértődve, hogy nem tudunk gondolatot olvasni.

2014. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem az őszinteséggel és tényszerű közléssel van a gond, hanem ahogy többen írtátok: az empátiával, stílussal


Nyilván vannak olyan kérdések amikre nem lehet már higgadtan válaszolni mert akkora blődség, de akkor sem szabadna megalázóan írni.

Persze, biológiai alapfogalmakkal legyünk tisztában,meg ha mégsem akkor olvassunk utána és ne teszteljünk peteérés után 3 nappal...

Ezt értem és aláírom én is :)

2014. nov. 13. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!