Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért válaszolnak egyesek durván?

Miért válaszolnak egyesek durván?

Figyelt kérdés

Azért vagyunk itt,mert babát szeretnénk és bizonytalanok vagyunk sok kérdésben.

Sokszor olyanokat is belemagyarázunk dolgokba, amik nincsenek, vagy nem kellene, DE a lehurrogó, lehü@éző válaszok,kommentek annyira bántóak és az amúgy is a béka popója alatt lévőket még jobban elkeni :(


Oké, azt aláírom, hogy néha nekem is kerekedik a szemem 1-2 kérdésen, de azokon nevetek, hüledezek és továbblépek, inkább nem válaszolok rá.

Vannak olyanok is akiket vissza kell/ene rángatni a valóságba, annyira rástresszelnek a babatémára, de azt is lehet kedvesen, tanácsokat adva tenni...

Azért mert ez egy anonim oldal, nem gondolom, hogy így kellene egymással bánni...


Ti mit gondoltok erről?


2014. nov. 13. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vannak olyanok, akik szeretnek trollkodni, és alapvetően rosszindulatúak. De hát a való életben is...


Ja, és vannak, akiknek tényleg semmi, de semmi humorérzéke.

2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben közrejátszik az is, hogy naponta tizenpáran teszik fel ugyanazt a hülye kérdést. (pl. nem múlik el nap anélkül, hogy valaki meg ne kérdezné, hogy ha csak X nap múlva "nem várja" akkor ma már tesztelhet-e, és jajj, miért nem pozitív, és jajj, de ugye azért még lehet, hogy terhes)


És sokan vannak, akik igyekeznek mindenkinek kedvesen válaszolni, de egy idő után elszakad a cérna. Persze sajnos ez se hoz eredményt, mert másnap újabb 10 fogja feltenni ugyanazt a hülye kérdést, pedig ha visszanéznék, hogy mások ugyanarra a kérdésre milyen választ kaptak, azzal ők is választ kapnának a saját kérdésükre. Szóval itt inkább nem is az az idegesítő, hogy valaki hülye kérdést tesz fel, mert hát a legjobbakkal is előfordulhat, hanem az a mérhetetlen lustaság, hogy arra nem veszi a fáradtságot, hogy a kettővel alatti szóról szóra ugyanazt a kérdést elolvassa.

2014. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, linjeld be az említett kérdést légyszíves! vagy valaki. köszi.
2014. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! egyetértek veled! és jogos szerintem a kérdésed. Én se értem, mi szükség arra, hogy egy lelkiekben megtőrt, bizonytalan emberbe még jobban "belerugjanak" :O

Én igyekszem kedvesen válaszólni, ha úgy gondolom van értelmes mondanivalóm. És annyira jó érzés, mikor egy-egy válaszoló megköszöni és hasonló jókat kíván nekem is! ismeretlenül!

Nem ez vinné előrébb a világot?

ha olyan kérdésbe botlok, ami felháborít pl. akkor inkább nem válaszolok.

És nem is kötelező válaszolni minden kérdésre!

ezért se értem azt a válaszolót aki azt írta itt, hogy a napi számtalan ugyanolyan kérdés olvasása(megválaszolása) felidegesíti....

nem kell olvasni!

szép napot mindenkinek!

2014. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki tizedszer olvassa ugyanazt a kérdést, nem kötelező rá válaszolni. Én sem értem, hogy miért kattint rá, ha csak sértegetni akar másokat. Tovább lehet gördíteni, és válaszoljon arra, amire érdemben tud.


Nem a tényszerűséggel van gond, hanem az otromba stílussal. Meg utána a többi válaszolónak is durván nekiesnek egyesek, mert nem értenek vele egyet. Onnantól jön a beszólogatás meg az egymás lehülyézése. Erre semmi szükség.

De sajnos sok az olyan ember, aki azt hiszi, hogy csak ő tudhat jól valamit, és mindenki más hülye. Emelett még az intelligenciája is nulla, amit a válaszok stílusa mutat. Sok az arrogáns, buta ember.

2014. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!