Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Némelyik kérdésre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik kérdésre miért válaszolnak egyesek, ha egyértelműen nem rájuk vonatkozik a kérdés? Kifejezetten esküvős témában érdekel

Figyelt kérdés

mint pl. az a kérdés, hogy

- mi volt a szülőköszöntő szövege? és erre jönnek a válaszok hogy nem volt, mert...

- milyen volt a csokor? nem volt, mert..

- milyen verset mondtak? nem mondtak, mert...

- hányan nem mentek el és hányat hívtak meg? 2en voltak két tanúval (mellesleg ha itt valaki nem megy el... és az a két ember valszeg nem meghívva volt - értem itt az ifjú párt)


és még sorolhatnám


ez mire jó? A válasznak semmi haszna nincsen, nem is kíváncsi rá senki. Ha valaki arra kíváncsi, volt-e szülőköszöntő, vagy sem, akkor úgy teszi fel a kérdését...


vagy csak nekem szúrja a szemem?


(nem ez a legnagyobb problémám a világon, de már többször feltűnt, és most megint 5 válaszból 3 ilyen volt, ezért tettem fel a kérdést)


2012. júl. 19. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs kinek mesélniük,nem kíváncsi rájuk senki,így itt élik ki a sztorijaikat:)
2012. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez olyan, mint mikor a google-lal szekálják a kérdezőt, vagy "vicces választ" adnak. Hozzászólni nem tudnak, de már mindenáron elmondják a magukét :P

Jónéhány kérdésre kaptam már 100%-ban off válaszokat úgy hogy külön kértem, tényleg csak a tapasztalataikat írják meg (és ne a véleményüket) :D

2012. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Hogy megmondják, hogy na ők bezzeg sokkal jobban csinálták, és akkor is úgy a jobb, ahogy ők csinálták, aki máson gondolkodik, az érezze már szarul magát, mert ők a felsőbb rendűek ezt és ezt csinálták, és az úgy volt jó, úgyhogy törvényszerű, hogy máshogy nem is lehet jó.


Kedvenceim még azok, akik mindent tudni akarnak olyan kérdésnél is, ahol semmi más nem fontos tényleg a kérdésben szereplő infokon kívül, de tuti jön egy pár alak, aki elkezdi hogy: Mennyit keresel? Honnan van lakásod? Miből telik neked csokira mindennap? Nem Törökszentmiklóson laksz? Milyen diplomád van? Minek akarsz gyűrűt? Minek székszoknya? Honnan van ennyi szabadidőd, hogy mindig tudsz válaszolni? Miért nem válaszolsz rögtön? stb.


Na meg az első számú nyomorék hozzászólás: Örülj, hogy ez a legnagyobb bajod!

2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mert semmi más dolguk, unatkoznak és kötekedős beszólogatós kedvükben vannak.


Pár napja kivételesen kértem, hogy csak férfiak válaszoljanak, mert csak ők tudtak volna választ adni, erre érkezik vagy 30 válasz amiből 25 nő és nem tudod választ adni, csak kötekedni

2012. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A lepontozásból tudom, mennyire elevenbe találtam.
2012. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert jó szórakozás :)
2012. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Én azt nem értem, hogy van egy kérdés, teljesen normálisan, érthetően van feltéve, és szinte egy szóval lehet rá válaszolni. Erre jön egy hős, elkezdi szapulni a kérdezőt(úgy hogy nem is ismeri, nem ismeri a körülményeket, stb), és leoltja mint a sz.art. Amikor a kérdésre elég lenne olyan válasz is, hogy igen, vagy nem. De ez olyan dolgokat ír, amik nem állják meg a helyüket.


A másik oldal, amit te is írtál Kérdező...ezek az emberek szerintem már olyan szinten unatkoznak, hogy az fáj. Ha azt látom, hogy a kérdező csak bizonyos emberektől vár választ, legyen az házas, gyerekes, elvált, én nem írok, mivel nem tudnék mit. Meg itt annyi bunkó, debil ember van, hogy az valami őrület. Én már nem merek kérdést feltenni, mert tudom, hogy jön majd valami tapló, és beugat. Én meg szívem szerint elküldeném a k.urva anyjába...


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de jól esett kiírni magamból!

2012. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg érdekesek...én pl feltettem egy kérdést, hogy mit csináljak a kutyámmal, tök hangosan ugat és néha sokáig és képtelenség leállítani...probáltam már mindent...(azota sikerült megoldani...illetve magátol abbahagyta...) na a lényeg a lényeg, h elkezdtek osztani, hogy neveljem meg...hát jó:D mintha egyértelmüen ezt nem próbáltam volna, le is írtam aztán egy kommentbe, hogy erélyes is vagyok, határozott, nem hagyom magam...nevelem...de egyelőre sikertelen...aztán kaptam az osztást h én is csak elkényeztetem a kutyámat..nekem kutya se kéne.............egyáltalán nem akarták felfogni a mondanivalómat, segítséget meg egyáltalán nem kaptam...szerintem csak okoskodik a többség....ennyi az egész...

23L

2012. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!