Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger ellen ajánlanátok...

Hányinger ellen ajánlanátok valamit? 7hkm Egész napos hányinger hányás nincs!

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A citrom és a kóla nagyon jó hányinger ellen
2014. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt, pedig szinte mindent kipróbáltam! Ajánlják a kólát, gyömbéres dolgokat, b6 vitamint...
2014. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a b6 vitamin és a hideg coca cola volt a jó!
2014. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A B6 nekem is bejött és a naaaagyon citromos víz. fél deci citrom, másfél deci víz.
2014. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú de jó, hogy már túl vagyok ezen! :) Nekem az 5.héttől a 13-ig tartott.

Nekem a mandarin vált be, rengeteget ettem, ha szereted ajánlom, a vitamintartalma miatt is. Még a joghurt volt az, amitől megnyugodott a gyomrom. Van jó homeopátiás szopogatós, ha "hiszel" az ilyesmiben: cocculine.

2014. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No, pont ugyanígy vagyok. 7 hetes állandó hányingerrel és szinte semmi se használ. a gyömbéres keksztől csak rosszabbul lettem, sőt a kólától is. a joghurt egy kicsit nyugtatott, de az se csodaszer. a citromos víz néha jól esik, néha nem. No, a banán az jöhet bármikor. ajánlják is rosszullétre a b6 vitamin tartalma miatt.
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a hideg kóla és a kaukázusi kefír jött be.

De sajnos csak percekig tartott a hatása.

2014. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.hétig reggeltől lefekvésig folyamatos hányingerem volt,de semmi nem használt.aztán egyik napról a másikra megszünt.talán a citromos limonádé egy kicsit jó volt.13hkm.Türelem ,utána jön a gyomorégés,nekem is ezt mondták :)
2014. márc. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!