Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozók! Mióta...

Régóta próbálkozók! Mióta próbálkoztok? Van vmi rendelenességetek vagy párotoknak. És ki az aki sok idő után pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés
Mi lassan 2 éve próbálkozunk de semmi.
2010. jan. 28. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

szia.én 16 hónap után teszteltem pozit akkor amikor ne is számítottam rá.előtte minden hónapban rá voltam görcsölve.tehát csak azt tudom tanácsolni h lazíts egy kicsit és úgy könnyebben fog jönni a babó.tudom h nehéz de meg kell próbálnod.sok sikert kívánok.


24 hetes km

2010. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,nekünk 24 hónap után most sikerült,azt se tudom mikor ovuláltam,ebben a hónapban eltettem minden marhaságot amit eddíg használtam hőmérő,ovu teszt,mikroszkóp stb.

Tényleg ez a titka nincs görcsölés,nincs stressz,tessék teljesen mással foglalkozni:)

Ja és spontán szeretkezni nem tervezetten.

2010. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 hónap után teljesen váratlanul lettem terhes. Pont ahogy mondják: Amikor nem számítottam rá. A doki kimondta az áment: Nem lett a gyógyszertől pé-m, nincs inszem. És a következő hónapban megtörtént a csoda!

Hamarosan a Ti időtök is eljön, hidd el!!


10 hetes kismama

2010. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9 év után már nem is reménykedtem benne,hogy valaha lehet kisbabám,és minden orvosi segitség nélkül sikerült.
2010. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férjemmel 4 évig próbálkoztunk, orvosi segítséggel is, de nem sikerült. Vele minden rendben volt a vizsgálatok szerint, nekem hormonproblémáim voltak, és nem volt rendes peteérésem. Aztán elváltunk, és az új párommal fél év után spontán sikerült...
2010. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 év után sikerült a baba.
2010. jan. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

MI a 13. kemény és hosszú hónapot tapossuk :( Páromnak spermáival vannak gondok, kikészültem idegileg, szerintem nálunk csak a lombik segíthet!!

Igazságtalan ezen a világon sok minden!

2010. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 évig jártunk orvoshoz, lombikra, mindenhova, míg végül spontán megfogant a babánk egy természetgyógyász segítségével!
2010. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1,5 évig próbálkoztunk, orvost váltottam kiderítette a problémám, 1 hónap gyógyszeres kezelés után spontán terhes lettem. Amikor elkezdtünk az új orvoshoz járni éreztem hogy nagyon jó szakember, teljesen megnyugodtam és már nem foglalkoztam annyit a baba kérdéssel, nem hőmérőztem, nem néztük mikor van peteérés. Középidőben csak 1 szer lehettünk együtt, és teljesen meglepett, hogy egyszer csak megkellett volna jönni és semmi, még akkor sem hittem el hogy sikerülhetett.

2010. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két és fél éve próbálkozunk. Férjemnél minden rendben van, nekem endometriózisom volt, amit megműtöttek 4 hónapja, de sajnos azóta sem estem teherbe. Ezután az inszem fog következni. (De lehet, hogy csak nekem is el kéne raknom a hőmérőt és az ovu-teszteket...)
2010. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!