Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koraszülés után veszélyeztetet...

Koraszülés után veszélyeztetett terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Az első baba koraszülött volt, de nem tudták megmondani miért. Most valószínű 4 és fél hetes terhes vagyok és félek, hogy ő is esetleg hamarabb jön.
2010. jan. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hiszen van aki az első babáját például császárral szüli, a másodikat hüvelyi úton. Ne idegeskedjél fölöslegesen. Élvezd a babavárást.
2010. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első baba nekem is korán jött, most tervezzük a másodikat, de a doki szerint nincs összefüggés két terhesség között. Én is attól féltem, hogy egyből be fog fektetni, de azt mondta, hogy csak akkor, ha ok lesz rá. Minden terhesség más. próbálj nem gondolni arra, hogy megint nem fogod kihúzni, tudom, könnyű mondani, de a baba érdekében pozitívan kell gondolkodnod
2010. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 8 éve született a lányom a 34-35 terhességi hétre, minden ok nélkül, teljesen egészségesen, 2320 gr-al.

Annyira rettegtem és magamat hibáztattam emiatt, hogy 7 évet vártam a második babával. Ha terhes nőt láttam, utáltam magam, hogy ennyire félek. Lányom egyszer meg is kérdezte, hogy anya benned valami hiba van, hogy nem születik kis tesóm? Gondolhatod, napokig bőgtem. Tudat alatt teljes rettegés volt már a terhességgel kapcsolatban bennem. Elmentem pszichológushoz, hogy vajon ő mit fog javasolni. Megkért, hogy alakítsak ki magamban egy álom képet a babavárással kapcsolatban és azt nagyon sokszor idézzem föl. Így is tettem. Elképzeltem magam, hogy a teraszon állok, hatalmas a hasam és azt simogatom, és 38 hetes terhes vagyok. Amikor várandós lettem, féltem persze, de betartottam a pozitív gondolkodást. A 39. héten szültem. Már azóta a 4. babát tervezzük és nem félek. Próbáld ki te is és ne félj segítséget kérni!

2010. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!