Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 17-én van ovum akkor mikor...

Ha 17-én van ovum akkor mikor van a legtöbb esélyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
17 -én van ovulációm és előtte -utána +3-4 nap ,,kritikus nap"-ot jelöl a program.Akkor mikor van a legtöbb esélyem teherbe esni?17 én illetőleg utána lévő pár napban van értelme próbálkozni vagy akkor már késő?

2014. nov. 18. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tökéletes. Ha előtte próbálkoztok, akkor jó eséllyel kislány lesz, ha picivel utána akkor meg kisfiú.
2014. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Annyira még nem rágtam bele magam a ,,témába" számolgatás téren így nekem ez új keletű dolog,hogy időzítve próbálkozzunk.De remélem így sikerül egy pici babácska végre.
2014. nov. 18. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan tudnád az ovud napját (hőmérőzés, ovuteszt) akkor előtte 3 nappal érdemes kezdeni egészen az ovuláció napjáig (24 órán keresztül életképes a petesejt a kilökődést követően), utána már nem érdemes, de mivel te nem tudod napra pontosan belőni a 6-8 napos intervallum pedig elég tág szóval 10től 21ig érdemes próbálkozni.
2014. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Annyira még nem szeretnék rágörcsölni ,hogy teszteljek ill hőmérőzzek.Igaz még abba se mentem bele hogy ez akét plusz módszer mi fán terem.
2014. nov. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!