Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most fogok felsőfokon nyelvvis...

Most fogok felsőfokon nyelvviszgázni. A listeninggel van a legtöbb gondom. Ha értek szinte minden angol zeneszámot akkor lehet esélyem a felsőfokú listeningen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 14:57
 1/1 Yuyu ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Én is értem a dalszövegeket - néha egy-egy ismeretlen szóval gondom van, de amúgy nincs gond, ha odafigyelek - és mikor nyelvvizsgáztam, egy olyan stáziról szóló dokumentumfilmről készült interjút kaptam, hogy égnek állt a hajam. Igaz, átmentem, habár ez inkább a szerencsének volt köszönhető ezen a téren, meg a többi feladat felhúzta azt az egy nagyon szívatósat. Én azt tanácsolom, menj fel a választott nyelvvizsgaközpont oldalára, általában mindegyiken van fenn legalább egy "példa" feladatsor. De ha nincs, az sem baj, ha másikat nézel meg, ezek annyira nem különböznek. :) Sok szerencsét! Remélem segítettem.
2014. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!