Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz? Nem feltétlen kellene...

Igaz? Nem feltétlen kellene pecsételő vérzésnek jönni amikor beágyazódik a méhfalára.

Figyelt kérdés
nem érzékeltem ilyet
2010. jan. 29. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kötelező. Ne keress magadon tüneteket, mert nem biztos, hogy lesznek, vagy hogy pont olyanok lesznek, mint másoknak.
2010. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy épp most ágyazódik be a baba?

Mikorra nem várod?

2010. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pont mára nem
2010. jan. 29. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor tessék szépen holnap reggel első pisiből tesztet csinálni:)

Megy a drukk.

2010. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem már mensi előtt 2 nappal kimutatta és nem az első pisiből csináltam.Igaz , hogy halvány volt a csík , de ott volt!:))) Drukkolok Neked is ,ja és Nekem semmi tünetem nem volt!
2010. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

wow köszi a sok biztatást

anyum határozottan azt állítja hogy az vagyok de mégsem élem bele magam

holnap tesztelek

köszi még egyszer

2010. jan. 29. 12:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek az anyukák tudhatnak valamit:) Én még nem is sejtettem, eszembe sem jutott, amikor anyukám azt mondta, hogy tuti terhes vagyok. Mit látott rajtam? Sokkal mosolygósabb, nyugodtabb, lassabb lettem és valóban kb. 4 hét múlva a dokim is megerősítette.
2010. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is csinálhatsz még akár ma is tesztet.Amúgy nálam is az volt,hogy anyósom és mások is mondták hogy olyan másképp nézek ki,amikor még nem is tudtam hogy terhes vagyok.
2010. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is drukkolok neked,majd ird meg mi lett.
2010. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem egyaltalan nem kotelezo a pecsetelo verzes beagyazodaskor nekem harom beagyazodas alkalmaval egyetlen egyszer sem volt.

Nagyon szurkolok!!!!

2010. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!