Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen helyzetben ti megtartana...

Ilyen helyzetben ti megtartanatok a babat?

Figyelt kérdés

Tegnap derult ki ultrahangon hogy van 1 db

16 mm myiomagomb a meh mellso falaban.

De 5 hetes terhes vagyok.nagyon felek es agodom hogy nem e fog a myoma vetelest okozni vagy noni a terhesegel egyutt?

;-(

Nagyon szomoru vagyok hiszen anyit vartunk a babara ketto es fel evet ;-(

A nogyogyasz anyit mondot hogy mesze van a mehtol ,de nohet a terhesegel egyutt.

Most mitevo legyek ?

Van itt olyan kismama akinek a meh mellso falaban volt myoma ? Es kihordta a babat ?

Nagyon szepen koszonom elore is a valaszokat.


2014. nov. 20. 06:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokik meg fogják mondani, hogy jelent-e bármilyen kockázatot a babára nézve. Nem értek hozzá, de nem hiszem, hogy ennyitől ne tudnád kihordani a babát. Ha akkor a baj, azt úgyis közlik veled is.


Ne keseredj el, beszélj az orvossal a félelmeidről, kérd, hogy beszéljétek ezt át alaposan, esetleg nézesd meg másik dokival is és kérj ki több véleményt.

2014. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orvos elmondta volna, hogyha ez nagy gond lenne. A kórházban volt velem egy szobában egy 8 hónapos kismama, akinek kézzel kitapintható miómája volt, olyan nagy volt neki, de nem a mióma miatt feküdt benn, hanem valami fertőzés miatt. Én úgy tudom, hogy a mióma nagyon gyakori a terhességek alatt. Próbálj megnyugodni és koncentrálni a babád fejlődésére! Én nem is hiszem, hogy elgondolkodnék-e a baba megtartásán, egyértelmű lenne az igen.
2014. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Ha nagy gond lenne szerintem mondta volna, nem tudom miért gondolkozol egyáktalán?
2014. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom es halas vagyok a valaszodert !

Olyan nehez a valasztas ;-(

En is gondoltam ra hogy elmegyek egy masik dokihoz is ,....... de mivel mondana mas velemenyt? A nogyogyaszok nem egy erven vanak ?

Meg azt sem mondta a doki tegnap hogy ez a myoma at valtozhat rossz indulatuva ?!

Ezert. Kertem inen tanacsot olyanoktol akik tapasztaltak vagy atteltek ezt a helyzetet.

2014. nov. 20. 07:32
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a tobieknek is a valaszokat.

Anyit mondott a doki hogy a meh mellso falaban van a myioma,es hogy noni is fog majd a terhesegel egyutt.

Nem volt a doki bo szavu....pedig a ferjem is bejott a vizsgalat utan beszelni a dokival.anyira vartuk ezt a kisbabat es nem gondoltam volna ilyen problemara ;-(

2014. nov. 20. 07:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vetetném el. Ha terhesség közben elmegy, akkor nagyon sajnálnám, de esélyt kapna az életre. Lehet problémamentes lenne a terhesség. És a miómát szülés után meg lehet műttetni.
2014. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szó nincs arról, hogy választanod kéne! Ha ez egyáltalán felmerült volna, a doki ezzel kezdi a mondókáját, hidd el.
2014. nov. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mit javasoltok mit mondjak ha elmegyek egy masik nogyogyaszhoz? Marmint hogyan kezdjem ? Gondolom hogy nem azt kene mondanom hogy jajj dr ur...en nem bizom az elozo nogyogyaszban kerem nyugtason meg ?!


Legyszives valami otlet mivel kezdjem?

2014. nov. 20. 08:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon megijedtél, aggódsz, és szeretnéd kikérni más orvos véleményét is. Ne szóld le a másik orvost, fölösleges.
2014. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek is pont így volt és szerencsére nem nőtt a myoma, szülésnél kivették! Semmi gond nem volt!!! Nagyon drukkolok, hogy nálatok se legyen! ;-)
2014. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!