Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen helyzetben ti megtartana...

Ilyen helyzetben ti megtartanatok a babat?

Figyelt kérdés

Tegnap derult ki ultrahangon hogy van 1 db

16 mm myiomagomb a meh mellso falaban.

De 5 hetes terhes vagyok.nagyon felek es agodom hogy nem e fog a myoma vetelest okozni vagy noni a terhesegel egyutt?

;-(

Nagyon szomoru vagyok hiszen anyit vartunk a babara ketto es fel evet ;-(

A nogyogyasz anyit mondot hogy mesze van a mehtol ,de nohet a terhesegel egyutt.

Most mitevo legyek ?

Van itt olyan kismama akinek a meh mellso falaban volt myoma ? Es kihordta a babat ?

Nagyon szepen koszonom elore is a valaszokat.


2014. nov. 20. 06:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom .. megfogadom a jo tanacsokat es meg ma kerek idopontot egy masik dokihoz.

Anyira izgulok es felek mar elore.

2014. nov. 20. 08:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Én megtartanám. A keresztfiam anyja is így járt. A keresztfiam megszületett 6. gyerekként (igaz, egy héttel hamarabb), aztán lett még két testvére.
2014. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ezekszerint van remeny


Elerzekenyultem;-(

Nagyon jo pozitiv tapasztalatokat olvasni koszonom szepen nektek.

2014. nov. 20. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!