Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség kellene? Nagyon el...

Segítség kellene? Nagyon el vagyok keseredve? Most akkor ne is próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

Írtam már ki ma kérdést! Szóval rajta lennénk,hogy testvért "csináljunk" a kisfiunknak.

Ciklusom 28-32 napos, így bevetettem az ovutesztet,hogy nagyjából be tudjam lőni az ovut.

Tegnap totál pozitív is lett, éreztem is a feszítést, nyákom is rengeteg volt.

Ma viszont totál véletlenül megnyomtam a cicim, és az egyikből pici tejpötty jött ki. Azt már tudtam,hogy ez magas prolaktinra utal. Beszaladtam az sztk-s dokihoz, aki csak annyi mondott (épp sietett haza), hogy magas prolaktinnál nincs is peteérés. Most akkor nem tudom,hogy mitől érzem a tüneteket, és mitől pozi az ovuteszt.

Gyorsan kiíratott egy vérvételt az asszisztenssel, viszont ahogy utána olvastam, nem mindegy,hogy azt mikor csinálják.

Attól is félek,hogy ha netán összejön a baba, akkor nehogy elvetéljek!

Mit csináljak? Dokim konferencián!


2014. nov. 21. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan nem értem mi bajod van! Tegnap pozitív volt az ovuteszted, ma meg kétségbeesve rohangálsz orvoshoz???

MINEK?

Mit parázol ennyit? Aki már szült, annál egyébként is lehet nyomásra tejcsorgás, és nem feltétlenül kell hozzá magas prolaktin!

Igyál egy pohár bort ès higgadj le!

2014. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Higgadnék én, higgadnék! Csak nem értem az egészet!

3 éve szültem,szóval tejcsorgás azmiatt aligha lehet.


Azt nem tudom,hogy most menjek el hétfőn vérvételre? De ha nem azon a napon veszik le, amikor ezt állítólag kell, akkor nem ér semmit!

Nem vagyok ám ilyen hisztis, csak megijedtem!

2014. nov. 21. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
SEHOVA ne menj, hanem higgadj le és bújj össze a férjeddel, amikor jólesik!! Ne nézegesd magad! Ráérsz egy év múlva, ha nem jön össze a baba!!
2014. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó, hát megpróbálok megnyugodni! Csak nehéz! :(
2014. nov. 21. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem, nyomásra még mindig jön tej,de a prolaktinom rendben...

De min parázol?

2014. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát először is azon,hogy nem jön össze a baba, másodszor pedig,hogy ha össze is jön, el ne menjen!
2014. nov. 21. 15:39
 7/14 anonim ***** válasza:

A helyedben én biztosan próbálkoznék. Lehet, hogy a prolaktin miatt van, de az is lehet, hogy nincs is köze hozzá. Menj a vérvételre is, ha ott kiderül, hogy valami mégsem ok, még bőven időben leszel ahhoz, hogy a kezelést megkezdjék. Egyébként nekem a prolaktinról azt mondta a doki, hogy mindegy, hogy a hónap mely szakában nézzük, viszont ha tőled kértek más hormonvizsgálatot is, akkor a köv. ciklus 3-5. napján menj.

Amúgy a prolaktin egyfajta stresszhormon, általában szoktak kontroll mérést is kérni, ha magasnak találják, mert lehet, hogy csak vmitől felment, de állandóan nem is magas.

Összeségében: nyugi, és hajrá!

2014. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi Neked is

igen, most én is utánajártam,hogy stresszhormon, és hát stresszből most az elmúlt két hétben bőven kijutott.

Jó, akkor próbálkozunk, és ha Isten adja terhes maradok, akkor felhívom a dokit!

2014. nov. 21. 16:45
 9/14 anonim ***** válasza:
igaz én még nem szültem.Nekem is magas a Prolactinom.Bromocriptint írnak fel rá,és ettől majd helyreáll.Ne izgulj a gyógyszer helyretesz!Sok sikert!
2014. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, megfogadtam a tanácsot! Ittam bort! Be is rúgtam...bánatomban!

2014. nov. 21. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!