Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség kellene? Nagyon el...

Segítség kellene? Nagyon el vagyok keseredve? Most akkor ne is próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

Írtam már ki ma kérdést! Szóval rajta lennénk,hogy testvért "csináljunk" a kisfiunknak.

Ciklusom 28-32 napos, így bevetettem az ovutesztet,hogy nagyjából be tudjam lőni az ovut.

Tegnap totál pozitív is lett, éreztem is a feszítést, nyákom is rengeteg volt.

Ma viszont totál véletlenül megnyomtam a cicim, és az egyikből pici tejpötty jött ki. Azt már tudtam,hogy ez magas prolaktinra utal. Beszaladtam az sztk-s dokihoz, aki csak annyi mondott (épp sietett haza), hogy magas prolaktinnál nincs is peteérés. Most akkor nem tudom,hogy mitől érzem a tüneteket, és mitől pozi az ovuteszt.

Gyorsan kiíratott egy vérvételt az asszisztenssel, viszont ahogy utána olvastam, nem mindegy,hogy azt mikor csinálják.

Attól is félek,hogy ha netán összejön a baba, akkor nehogy elvetéljek!

Mit csináljak? Dokim konferencián!


2014. nov. 21. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves. Elvileg ivu után vagyok mi is próbálkozunk most. És ha megnyomom a cicim pici tej jön nekem is. Tegnap néztem mert nagyon be van durranva a cicki.
2014. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom három éves lesz, szeptemberben volt nekem is ilyen szivárgás. Hormonlabort kért az orvosom, függetlenül attól, hogy hányadik ciklusnapon vagyok. A laborom jó lett. Utána mell uh-ra küldött, hogy zárjuk ki a szervi eltérést is. Azz is rendben volt, bár két csomót találtak benne, de nem kórosak, a tejmirigyek vannak megduzzadva. Ha kóros lett volna, a következő lépés a mammo és a citogenetika lett volna. Szóval emiatt szerintem is kár aggódnod, de legalábbis ki ne hagyd a mai/holnapi lehetőséget!
2014. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam - citológia lett volna, nem citogenetika :D

12-es voltam

2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Aranyosak vagytok! Hát próbálkozunk! Többet úgysem tudunk tenni!

2014. nov. 22. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!