Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja probálkozzunk...

8 hónapja probálkozzunk babával, De sajnos semmi. Mit tegyek? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy akkor másfél, ha kicsit idősebb akkor 1 év után érdemes kivizsgáltatni magatokat. Addig nyugodj meg, ez még semmit nem jelent.
2012. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok voltam nőgyógyásznál, aki szerint minden rendben van.Elég stresszes vagyok az a baj.
2012. nov. 13. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia en 22 vagyok,nalunk most derult ki,hogy PCOs vagyok! En a 6. honap utan adtam fel,ugyanis a menism szorakozott velem...kiderult nincs is peteeresem.... :(((

Nagyon fontos a jo orvos,aki nem huzza az idodet!

En mennek a helyedben egy masik nogyogyaszhoz,aki nemcsak huzogatja a vallat,es mondja minden oke...

Sok sikert!

2012. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én a helyedben az 1 évet kivárnám, utána viszont nem sima nőgyógyászhoz mennék, hanem meddőségi szakemberhez. Nekünk 6 év alatt lett baba, de amikor szakemberhez kerültem akkor rögtön megmondták mi a baj és 3 hónap kezeléssel meglett a baba. Attól, hogy voltál nőgyógyásznál és Ő mindent rendben talált nem biztos, hogy úgy van. Gondolom azért pl. petevezeték átjárhatóságit nem csinált. Meg még nagyon sok minden lehet, ami egy sima nőgyógyászati vizsgálaton nem derül ki. Arról nem beszélve, hogy a férfivel érdemes kezdeni, mert az Ő kivizsgálásuk elég egyszerű és addig nem érdemes a nőnek feleslegesen kitenni magát mindenféle kellemetlen vizsgálatnak, kezelésnek, esetleg hormon gyógyszerkenek, amíg nem tudják, hogy a férfi rendben van-e. De én még mindig azt mondom, hogy pár hónapot még várhattok. Sok sikert.
2012. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
küldd el a párodat spermavizsgálatra, mielőtt kiteszed magadat az esetleges felesleges vizsgálatoknak.
2012. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Először is nyugodj meg tudom könnyű ezt mondani én is az voltam nekünk 10 hónap után jött össze. Amikor már nem stresszeltem rá egyből sikerült!!Néhány jó tanács ami nálunk bevált:vegyél ovulációs tesztet én a dm-ben vettem nagyon jó kimutatja mikor van peteérésed és akkor hajrá..kiderült nekem nem is félidőben volt tehát mindig rosszkor próbálkoztunk!Amikor erőteljes 2 csík van az ovu teszten mi akkor meg utána voltunk együtt!Ugyanitt vettem E vitamint napi 1 szem neked és a párodnak sok mindenre jó de főleg a sejteknek!A 2. ilyen hónapban terhes is lettem most 3 hónapos a Kisfiunk :)Sok sikert és nyugalom jön az a baby!!Egy boldog Anyuka
2012. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy rosszul időzitetek!

PL a ciklus 9. napjától kezdjetek el 2 naponta együtt lenni a pároddal.Mi úgy csináltuk,hogy amikor érezte,hogy orgazmusa lesz,kutya pózban csináltuk,úgy állítólag közelebb van a méhszájhoz és a spermáknak meg lehet rövidíteni az útját.Aktus után polcold fel a feneked 1 órára és pihenj.Emellett tényleg jó az E-vitamin,én mellette sok más vitaminon kívül folsavat is szedtem.Cickafarkfű tea a ciklus első felétől és palástfű tea a második felétől és nagyobb lesz az esély a babára!

Sok sikert kívánok!

2012. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!