Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom 2 hetente termál...

A párom 2 hetente termál vízben fürdik ez úgy hallottam hogy a spermiumokra nincs jó hatással. Igaz? A meleg miatt elpusztúlhatnak

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


állítólag van alapja, hogy ilyenkor (ha baba tervezés van)nem javasolják se a túl meleg vizet, se a szaunát, se a szoros alsót a férfiaknak, mert az rontja a dolgokat.. Azért ne aggódj, ez nem fogamzás gátló. ettől még simán sikerülhet.

2010. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagy meleg káéros hatással van az épp érő spermiumokra. Ezek ugyanis nagyon érzékenyek a hőre, külső behatásokra.


A spermium érési folyamat kb 3 hónap. ha tehát az érési folyamat elején lévő spermiumokat éri a nagy hőhatás (forró fürdő), akkor kb 3 hónap múlva fog romlain a spermakép - akár annyira is, hogy a férfi ideiglenesen steril lesz.


Ha babát akartok, akkor a forró fürdőt, térden tartott laptopot, szoros nadrágokat kerülni érdemes.

2010. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem olyan meleg a termálvíz h attól bármi baja legyen a spermiumoknak.
2010. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond belőle. Az én dokim azt mondta ez akkor nem igaz ha 36-38 fok körüli vízről beszélünk, hiszen gondolj bele hogy az ember alap testhője is ennyi kb. Akkor attól is elhalnának megsérülnének a spermiumok. Úgyhogy nekünk azt mondta nem gond. És terhes is vagyok úgy hogy tényleg nem volt nálunk ez akadály.
2010. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Na persze, csakhogy a herék kb 34 fokosak... És nem véletlenül.
2010. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!