Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Árthato...

6 hetes terhes vagyok. Árthatok-e a babának ha strandra megyek? Voltam termál fürdőben de kerültem a túl meleg és hideg vizeket. A fürdés hossza is minimális volt. Árthattam a babának?

Figyelt kérdés
Azóta semmi változás nem történt ill. Nem vettem észre magamon.
2008. jún. 2. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

A termál vízekkel óvataosan,mert a benne lévő ásványi anyagok beszívódnak a bőrbe és eljutnak a babóhoz,ami nem biztos,hogy jót tesz neki.

Mezei strandra nyugodtan menj,én is járok,pedig már csak 4 hetünk van egyben..)

2008. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy tudom, a termálvíz nem a legjobb, sőt azokat a helyeket is kerülni kell, ahol sok ember megfordul. Nem árthattál a babának, ez inkább rád nézve lehet ártalmas, mert a kismamák sokkal könnyebben összeszedik a fetőzéseket. De az már biztos jelentkezett volna. Amíg aa méhszáj zárva van, a babádnak nem lehet baja. Azt jól tetted, hogy kerülted a hideg és meleg vizet!16 hetes kismama
2008. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fertözésekkel nagyon vigyázz,

a lényeg hogy ha vizbe is m´ßesz rögtön bugyit (fürdö elsót vagy az egészet) cseréld le. nem a vizben van sok korokozó, hanem a meleg vizes bugyiban kezdenek el szaporodni. így egy rögtön cserével sok mindent megakadályozhatsz.

2008. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Mindenkinek Boldog Babavárást!

2008. jún. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!