Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Röntgenes petevezeték átjárhat...

Röntgenes petevezeték átjárhatósági vizsgálat (HSG) után 2-3 nappal (peteéréskor) mennyire kockázatos együttlenni?

Figyelt kérdés
A röntgensugárzás miatt kérdem, hogy nem okozott-e vajon gondot az éppen érőfélben volt petesejtemnek és ha netán összejönne a baba, nem lesz-e beteg stb...?
2014. nov. 21. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ha ezen idegeskednél inkább várd meg a következő hónapot.
2014. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A HSG hónapját ki kell hagyni.
2014. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki kell hagyni, de nem a röntgen miatt, hanem a beavatkozás miatt.
2014. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egesz honapban se legyunk egyutt egyaltalan? Eddig tobbnyire arrol olvastam, hogy az orvos nem tiltotta, sot volt akinek javasolta is, mert vegre esely lett a babara. Es sokan par napra ra mar aktivak is voltak.

En mar semmi kellemetlent nem erzek, 3 napja volt a vizsgalat, egyelore nem voltunk egyutt, peteeresem kicsit tolodik, vagy holnap vagy utana lesz. Holnap tervezunk egyutt lenni.

2014. nov. 23. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem azt mondta a doki,hogy ha nem fáj, akkor nyugodtan legyünk eggyütt
2014. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi! :)

Amugy tegnap este voltunk egyutt, semmi nem faj mar, ugyanolyan vagyok mint azelott, minden ok ;) (4 napja volt a hsg)

2014. nov. 25. 07:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy? Sikerült a baba? Mennyi időre?
2016. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsanat, nem kaptam ertesitot a kerdesrol... A hsg szerint atjarhato voltam amugy, de akkor nem sikerult a baba, sőt még rá egy évre csak, most vagyok 24 hetes :)

Közben eljutottam egy jó endokrinologushoz, inzulinrezisztenciám és pajzsmirigy alulmukodesem van, fél éves kezelés utan jott ossze a baba. Osszesen 4,5 évet vártunk rá.

2016. márc. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!