Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tervezi karácsonykor...

Ki tervezi karácsonykor bejelenteni hogy babát vár?

Figyelt kérdés
Nincs is annál nagyobb ajándék a pici jövetele, mi erre készülünk hogy karácsonykor tudja meg a család. Legyen igazi meglepi.

2014. nov. 23. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Ugy terveztem h uh-s kepet kapnak anyosomek pl karacsonyra. Akkor lettem volna olyan 8-10 heter terhes. De sajna megjott. Most dec10re nem varom. Ugye amikor mennek dokihoz pont karacsony lesz. A lanyommak is 8 hetesen voltam eloszor, biztosra akartam menni h tuti legyen szivhang. :-)

Pozitiv tesztet meg nem szivesen mutogatok amikor meg en se tudom h rendben lesz-e minden. 11 hetesen jelentettuk be az elsot is. Igy szerintem kikove az egesz, mar ha egyaltalan osszejon ebben a honapban. :-)

2014. nov. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Én akkor leszek 10 hetes.Nem tudom elmondjuk-e,nekem is volt egy vetélésem,épp a 10-ik héten.Kínos volt utána mindenkinek magyarázkodni(főleg ismerősöknek)hogy elment a baba.
2014. nov. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt tervezzük!vagyis most csütörtökön elmondjuk a szüleimnek mert apukámnak akkor lesz a szülinapja! A nagy nyilvánoságnak pedig karácsonykor!3éve ugyan ezt játszottuk:) akkor nagy volt az öröm, remélem idén is:) akkor leszek 13hetes!
2014. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Tuti-szupi meglepi lenne a családnak, remélem sikeres ez a hónap, és bejelenthetjük majd.
2014. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

En par eve dec 28.an teszteltem pozit.Elmentem uh ra és par latszodott a petezsak,a férjemnek ugy mondtam meg aznap este,hogy ezt az uh-os kepet felkotottem a fara:-)Azt mondtam késői ajándék..

En elmondanám a családnak karácsonykor,mindenki másnak a 12.het utan.

Most 12probalkozos hónap utan dec.20.ra nem varom,de mar nem is bízom benne,hogy pozi tesztet hoz a Jézuska.Jaj de szuper is lenne:-)

Neked gratulalok!

2014. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Èn a mùlthéten tudtam meg h babát várok, szivem szerint mindenkinek ez lenne a karacsonyi ajandek :) De májusba volt egy vetélésem és megfogadtuk h a 12.hetig nem szolunk senkinek ugyh nem lesz ez a meglepi :/
2014. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A terv nekünk is hasonló, karácsonykor szeretnénk bejelenteni ha most összejött a baba, de mi is csak a szűk családi körnek. :) Páromnak dec. 24-én van a születésnapja. Az eljegyzésünk is karácsonykor történt. Nem tudatosan, de érdekes módon sok minden kötődik már a karácsonyhoz. :) Mindenkinek sok sikert kívánok a babaváráshoz! :)
2014. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Mi is tavaly karácsonykor jelentettük be :)


De lányok, nem kötekedésből, komolyan...miért KELL várni a 12. hétig?

Ha baj lenne(NE LEGYEN) az megtörténik, ha elmondjátok-ha nem,viszont ha tényleg megtörténik akkor ki lesz mellettetek, ki támogat lelkileg?

Oké a párotok, de gondolom Anyukátoknak csak elmondanátok, hogy anya elvetéltem, megműtöttek stb...


Nekem 3 éve volt 9 hetes vetélésem,mi sem mondtuk meg és elment a baba. A dokitól anyuékhoz mentem és sírva mondtam, hogy holnap tudnának-e vigyázni a két nagyobbra, mert műtétre kell mennem....

Nem volt jó döntés...


A 3. babánál, már a pozi tesztnél elmondtuk és utána örömmel hívtam őket,hogy minden rendben van...

Persze a szűk családnak..


Nyilván mindenkinek a saját döntése, de nem értem ezt a 12 hetet (saját tapasztalat miatt)

2014. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...a szűk családra értettem (szülők, tesók) a távoli rokonok, ismerősöm, munkatársak nyilván ráérnek
2014. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%

Èn per utàlom, ha kèrdezkednek,vagy csak ha szànakozva nèznek ràm akkor is, a rossz dolgokat èn egyedül szeretem feldolgozni...sokkal rosszabulèrzem magam olyan tàrsosàgban ahol màsis tudja ezèrt vàrtam vele a 12hètig....

Csak a fèrjemmel vagyok olyan viszonyban hogy tàmasztengedek nyújtani felèm...

2014. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!