Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tervezi karácsonykor...

Ki tervezi karácsonykor bejelenteni hogy babát vár?

Figyelt kérdés
Nincs is annál nagyobb ajándék a pici jövetele, mi erre készülünk hogy karácsonykor tudja meg a család. Legyen igazi meglepi.

2014. nov. 23. 21:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%
Köszi,h lepontoztatok azért mert en karacsonykor már megszülök!!igaz nem konkrénatan a kérdésre válaszoltam bocsi,,de azert ez elég nagy bunkóság!!
2014. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazàból nagy butasàg hogy nèzed a pontozast ès mèg idegeskedsz is rajta :-)

Nyugi nem relevànsok, szerintem legtobb pontozgató nem is olvas....

2014. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%
Azert kaptad a lepontozast mert pont nem a kerdesre valaszoltal, amit most meg is irtal, akkor miert gondolod h hasznos volt a valaszod? Ezert van ez a pontozas h hasznos vagy sem, nem az h tetszik-e. Amugy meg ja, ilyenen felhaborodni eleg vicces, foleg ezen az oldalon.
2014. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek a babához és szoritok hogy minél többen tudják bejelenteni a nagy hírt, és könnyű szülést azoknak akik most szülnek.
2014. nov. 24. 19:52
 25/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az a vicces,h valaki olyan rosszindulatú,h ilyenert veszi a faradtságot és lepontoz vkit..nyilvan olyan volt akinek nem jött össze a baba!!de az a válasz,h most akartam bejelenteni de sajnos elvetéltem,vagy az,h tavaly lettem terhes karacsonykor es akkor jelentettük be..az nyílvan a kérdésre a válasz!!nagyon hasznos!!
2014. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%

Hàt hasznosabb mint hoy most születik...

Abbó legalàbb kiderül,hohy hàny hetesen jelentette be, lett-e utànna problèkan stb

Akiknek pedig sajnos megjött, is hasznosabb a vàlaszuk,hisz làtni mennyi embernek jutott eszèbe a karàcsonyi hejelentès...

De az hogy karàcsonyra szülsz csak dicsekvès, a fogantatàsnak, bejelentèsnek semmi köze az ünnepekhez...

2014. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26osnak total igaza van. Es egyre szanalmasabbnak tartom azt is h meg mindig itt pattogsz es krealod a vitat. Lepontoztalak en is, es hidd el nem irigysegbol. Miert is lennek rad irigy? En mar szultem egy kislanyt aki lassan 2 eves. Ugyh marha irigy lehetek. A valaszod tovabbra se hasznos mert nem az volt a kerdes h ki szul karacsonykor. Hanem h ki gondolt arra h bejelenti karacsonykor a terhesseget.

Mint irtam en is akkor akartam mindenkepp bejelenteni, de megjott novemberben, most decemberre nem varom 10re, igy mivel nem valoszinu h orvoshoz is eljutok az even, pozi tesztet meg nem szeretnek mutogatni igy ez sajnos elmarad. Na ez valasz a kerdesre. Nem tudom mit nem lehet ezen felfogni? Es miert kelk itt egyre jobban hisztizni? Betudjuk a hormonoknak nalad. Ha meg ezek utan sem fogod fel akkor nagy bajok vannak. Ertsd mar es fogd fel ezt az egeszet, hany embert pontoznak le jogtalanul, es megse pattog annyit mint most te.

2014. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!