Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve lesz hogy próbálkozunk,...

1 éve lesz hogy próbálkozunk, ki van még hasonló helyzetben itt?

Figyelt kérdés
Már anya vagyok,de nagyon vágyok mèg egy babára.Minden hónap végén elkenődöm,aztàn meg olyan nagy reményekkel vágok bele a következőbe.Ki próbálkozik itt még babával ennyi ideje?Hogy bírjátok?
2014. nov. 24. 14:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szedtél előtte gyógyszert? Mert ha igen akkor annak kell egy kis idő hogy kiürüljön a szervezetedből. Ha meg nem és továbbra sem jön össze menj el nőgyógyászhoz. Lehet hogy volt valamilyen kisebb fajta gyulladás a petevezetékedben és elzáródott.
2014. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szedtem gyógyszert,és minden ok velünk (tudtommal).Az előző babam is kozel 1èv alatt sikerült.
2014. nov. 24. 14:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez a helyzet, csak mi már lassan 2 éve próbálkozunk. Hát reménykedünk abban, hogy összejön, de őszintén szólva biztos, hogy meglepődöm majd ha összejön.

2014. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idősek vagytok. Mi 33 és 40, így már a 4. hónap után elmentünk a dokimhoz és az 5. hónapban már össze is jött a 2. kis manónk. Clostit írt fel (semmi más nem volt mellé).
2014. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ohh sajnalom!Voltàl dokinàl,mit mondott?Turelem?
2014. nov. 24. 14:30
 6/15 A kérdező kommentje:

Én 33 leszek,ès szedek clostyl-t.Most tartok a masodik kúránál,már tavasszal is szedtem 3honapig.Sajnos eddig nem hozott sikert.

Koszi,h írtál és gratula a babahoz!

2014. nov. 24. 14:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen voltam dokinál, endokrin "bajaim" vannak, amik nehezítik a teherbeesést. A nőgyógyásszal azt beszéltük meg, hogy előbb megvárjuk, hogy ezek rendeződjenek (szedek rá gyógyszert és életmódot is váltottam egy évvel ezelőtt), és ha akkor se jön össze, akkor nézünk körbe odabent "nőgyógyászatilag".

27 és 40 évesek vagyunk.

2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
már van 1 kislányom, meg volt egy vetélésem (ennek már 2 éve) . Kistesó nem akar jönni, pedig minden rendben van.
2014. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi is. Tavaly szeptember óta nem védekezünk, az első lenne. Nehezítve van a dolog, hogy egyrészt már 40 évesek vagyunk (bár baromira fittek, fiatalosak-fiatalok és jó fejek:)), illetve sokszor hetekig szinte csak telefonon tartjuk a kapcsolatot, mert ő éjszaka is sokat dolgozik. Így is, nyáron volt egy vetélésem sajnos, szóval nem reménytelen..

Nehezen bírtam, de mióta eldöntöttük, hogy ha addig nem jön össze, megyünk a Kaáliba, azóta nyugodtabb vagyok.

2014. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kis biztatás: nekem is a 8-as válaszolóhoz hasonlóan van egy kislányom és 2 éve volt egy vetélésem, azóta próbálkozunk. Most teszteltem pozitívat, mikor már el sem hittem hogy összejön valaha. Ja, és Clostyt kaptam múlt hónapban, mert ugyan volt peteérésem, de a doki szerint ezzel lehet a második szak progeszteronszintjét növelni. Kicsit túl lettem stimulálva, így ez egy gyógyszermentes hónap volt, és úgy tűnik, sikerült. Szóval hajrá mindenkinek!!!!!
2014. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!