Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki teherbe esett lombik...

Valaki teherbe esett lombik előtt? A párommal van a gond de reménykedek hogy a procedúra előtt esetleg összejön. Van rá esély?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok,nálunk is hasonló a helyzet...
2010. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Legalább valaki mást is foglalkoztat ez már jó.:)Már elkezdtük a stimulációt.
2010. jan. 30. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor egy példa nektek:

A párommal volt baj ugyanúgy, kevés spermiumszám, nem jó mozgás bla, bla...

Nem hogy nem estem teherbe, de már a harmadik lombikunra várunk sajnos:(

Senki nem tudja miért van ez...ráadásul most meg nem is mehetünk egyenlőre előre, mert találtak valamit a petefészkemben (a sok jó kis gyógyszer/injekció megtette a hatását) úgyhogy műteni kell... Egész életemben nem volt semmi bajom, ki gondolta volna, hogy ettől lesz?!

Na a lényeg, én egy elrettentő példa vagyok, kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok veletek;)

Sok sikert, nagyon szorítok nektek!!!

2010. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevallom átfutott rajtam a hideg kedves utolsó válaszoló.Nagyon sajnálom,hogy ilyen utat kell járnod-járnotok.Azért köszönöm a hozzászólásodat és sok szerencsét kívánok. Azt tudom hogy így nem szeretnék járni,eléggé idegenkedek az injekcióktól de megpróbálom a célt a gondolataimba vésni.Tudom hogy jól mennek dolgok körülöttünk.
2010. jan. 31. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Szia igaz hogy ez màr egy nagyon règi kèrdès de ha még valaki látogatja az oldalt akkor a valasz igen lehetséges. Saját tapasztalatból mondhatom hogy nállunk is a párommal volt a gond az orvosok 1 a 100.000hez esely adtak meg hogy lombik nélkül össze jöjjön a baba ..mikor màr teljessen feladtuk a probalkozást és meg voltak az időpontok beültetésre lass csodát magátol össze jött ..és hála istennek egészséges jol fejlödö 20 hetes pocaklakó 🙂🙂
2022. márc. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!