Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ez vetélés volt?

Lehetséges, hogy ez vetélés volt?

Figyelt kérdés
A múlt hónap végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Kedden iszonyatosan fájt a petefészkem, fekvéskor nem, de mozgásra igencsak érzékeny volt. Soha nem éreztem még azelőtt hasonlót. Aztán szerdán megjött, de hihetetlenül sok vérrel indult.
2014. nov. 27. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

húha...volt benne ilyen szürkés szövetszerű vmi?

most is sok jön?

2014. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megint én írok. A vetélés kezdetekor alvadt vérdarabok és szürkés anyag távozhat a hüvelyedből: hasonló helyzetben a legjobb, ha azonnal orvosi segítséget hívsz
2014. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyesmit nem tapasztaltam, csak azt, hogy meglepően sok vér volt. mostanra már kevesebb. lehetséges, hogy csak az első gyógyszermentes hónap okozta. köszönöm, megnyugtattál kicsit :)
2014. nov. 27. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
igen lehetséges,hogy amiatt viszont ha majd teljesen elmúlik a menstruációd menj el inkább a nőgyógyászhoz biztos ami biztos. mert ha Isten ne adja tényleg vetélés volt és nem ürült ki rendesen akkor az életed is veszélybe kerül. Nekem is volt már 2 vetélésem és mindkétszer hálistennek a bő vérzéssel kitisztult.
2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!