Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, aki nem...

Van olyan köztetek, aki nem pont ovu napján volt együtt a párjával és sikerült nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a pé napján nem tudtunk együtt lenni a párommal, de előtte és utána igen! Szerintetek van esély a babára? Mikor teszteljek?

[link]

Köszi a válaszokat!:)



2014. nov. 29. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bizony.... jujj ezt de nem szerettem...amikor hánytam :S
2014. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Te mikor hanytal? Amikor terhes voltal?
2014. dec. 1. 21:22
 13/18 anonim ***** válasza:
igen. a 8. héttől a 12. hétig végig 2 naponta hánytam. hol hajnal 5-kor hol 11:30-45 közt. és ez így beállt úgy,hogy sokszor már vártam...aztán elmúlt és a 14. héten egyszer éjjel fél 12-kor hánytam,most meg a 15. hét előtt 2 nappal délután. mondjuk az utolsó amiatt volt szerintem,hogy a vérnyomásom rendetlenkedik és úgy éreztem magam mint aki iszonyat módon berúgott. majdnem összeestem.
2014. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltad a tesztet? :)
2014. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap meg fog jönni, a leesesbol következtetek:( bizom benne, h nem igy lesz, de elozo hónapban az utolso par napot mertem, es sajnos akkor is mensi elott egy nappal leesett, aztan megjott es fent maradt! Ha holnap nem jon meg, tesztelek :)
2014. dec. 2. 13:33
 16/18 anonim ***** válasza:
jajj ez a hőmérőzés egyébként kikészít.. én nagy ívből tojtam rá. ez is csak egy stressz forrás,hogy úristen most ennyi most annyi és akkor most mi van. de mi van ha ennyi a hőm nem annyi. borzasztó
2014. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Engem is felemészt, de arra volt jó, hogy tudom, hogy volt peteérésem, és mindig is kíváncsi voltam rá, h h működik! A másik meg az, h 1jén jött meg és 20án volt pé-m...szóval legalább nem teszteltem hiába 28.ciklusnapon.
2014. dec. 2. 16:49
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom... ezt a nyálkából is meg tudod nézni de most ez olyan,h egyénenként változik az ember hője...
2014. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!