Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel tervez valaki...

Holnap reggel tervez valaki tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 14:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Utolsô vagyok. Igen szokott késni, de tudom h mikor volt ovum. Utána meg 14. nap meg is szokott jönni. De már lényegtelen mert reggel negatív lett a teszt, délelõtt meg elkezdtem barnázni. Igazából bosszantott volna, ha nem jön meg, mert az bajt jelentett volna, semmiképp sem terhességet. Asszem én feladom a gyerek témát. :'(
2014. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

Nálam is úgy néz ki,hogy meg fog jönni. A papíron most pisilés után volt egy-két nagyon halványan barnás pötty. Mondjuk még viszonylag korai lenne, mert 13. napon lehetek, de lehet, hogy most hamarabb volt az ovum.

Ne keseredj el! Bár most nekem is rosszul esik, pedig csak az első hónap!

Én csak azt nem értem, ha elvileg minden rendben velünk, van ovum, viszonylag rendszeres ciklusom, voltunk is együtt jócskán középidőben, akkor miért nem jön össze?

2014. dec. 4. 16:23
 33/43 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom...:(((
2014. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Képzeljétek tök édes volt a család!

Apukám itt volt, és kérdezte,hogy miért vagyok szomorú. Mondtam,hogy úgy néz ki,most nem sikerült az második unoka.

Erre kitalálta,hogy úgy is el akart vinni bennünket wellnesselni, menjünk el még karácsony előtt. Mi hárman, meg ők anyukámmal. És nézzem a jó oldalát, így legalább szaunázhatok, fürödhetek, borozhatok stb.

A férjem is aranyos volt, ő is mondta,hogy legalább így szilveszterkor is ihatok! :)

Sőt, régóta terveztünk egy kettes wellness, ahova januárban (pont középidőben) elmegyünk, és majd ott összehozzuk a tesót! :)

2014. dec. 4. 17:22
 35/43 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy speciel én most megpróbálom úgy felfogni, hogy jó ez van, akkor viszont nézzem a jobb oldalát. Mi az, amit most még megtehetek, terhesen nem!
2014. dec. 5. 06:09
 36/43 A kérdező kommentje:

Hahó!

Azért valaki teszteljen már pozit! :)

2014. dec. 5. 08:45
 37/43 anonim ***** válasza:
Szia! Megjött rendesen? Én vagyok a Jónás naptáras. Nekem még semmi,csak még mindig nagyon fáj a hasam,meg a derekam. A két lányomnál onnan tudtam,hogy baba lesz,hogy nem görcsöltem. Most azért gondolom,hogy meg fog jönni.... :(
2014. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött meg. De ugye még csak a 29. napon vagyok, ami még nem jelent semmit!
2014. dec. 5. 10:47
 39/43 A kérdező kommentje:

A hasam most nem fáj, sőt a derekam sem, de tegnap mindkettő, ezért is gondoltam,hogy meg fog jönni! Egy picit szurkál a petefészkem körül.

De hát még nem jön meg, van ugye remény! :)

Ha ma nem jön meg, akkor talán reggel tesztelek!

2014. dec. 5. 10:49
 40/43 A kérdező kommentje:

Na, most,hogy leírtam, elkezdett fájni a hasam is!

SZerintem ebből mensi lesz!

2014. dec. 5. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!