Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel tervez valaki...

Holnap reggel tervez valaki tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 14:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Aki negyedik hónapja próbálkozik. Sajna én nem tudok hozzászólni a görbédhez, mert nem értek hozzá. Sajna olyan a beosztásom, hogy nem lenne értelme vezetni, mert kb minden nap máshogy dolgozom (külföld). De neked is megy a drukk!( elõzõ válaszoló voltam)
2014. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

6-8 as valaszolo vagyok. Hat nekem jelenleg xepil tesztem van itthon ugyhogy azzal fogok tesztelni aztan az eredmenytol fuggoen tesztelek ujra par nap mulva. a parom jelenleg videken van... es bar megigertem neki hogy szombat reggel egyutt tesztelink de addig en nem birom ki. kell egy kis elozetes informacio szerzes. velem egyutt neki is nagy csalodas volt az elmult honapok sikertelensege.

Holnap kiderul. szurkolok mindenkinek. majd irjatok meg mi lett az eredmeny. en is jelentkezem majd valamikor delelott.

2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Sajna nekem nega! :(
2014. dec. 3. 04:41
 14/43 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnálom.

Nekem sem jött meg azóta, pisi az üvegben, délelőtt irány a patika. Majd írok mi lett.

2014. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Szurkolok!

Mondjuk nekem van még min. 2-3 napom a nemvártig. Ha nem jön meg, akkor még szombaton tesztelek egyet!

2014. dec. 3. 07:02
 16/43 anonim ***** válasza:

sziasztok. 6-8as valaszolo vagyok. megcsinaltam a tesztet. valami halvany valami sejtetik. de mivel az elmult evben volt 2-3 alkalommal ilyen es a vegen mensi lett belole igy ennek meg nem tudok orulni. bar nem mondom hogy akkor nem indult el valami , de ketsegtelen hogy mensivel vegzodott. ;( varok meg nehany napot es ha nem jon meg tesztelek. jo lenne esetleg egy szembeotlo tunet is.... de eddig csak olyan van ami akar a mensit is jelezheti. Kedves kerdezo necsuggedj. amig nem jon meg van remeny.

Kedves Teszt elott Allo ( aki gyogyszertarba ment) Drukkolok Neked.


Majd irjatok ha van fejlemeny;)

2014. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Na én tényleg feladom!

Tesco-ba mentem vásárolni, és természetesen mit kellett vennem, intim törlőkendőt! Ami hol van? A teszteknél!

Vettem egy Sensan tipusút, gondoltam ilyet még nem próbáltam. Persze nem bírtam ki, megcsináltam, és mintha ezen is lenne nagyon halványan vmi! De erről sem tudom eldönteni,hogy milyen színű!

Tényleg várok két napot!

2014. dec. 3. 08:32
 18/43 A kérdező kommentje:

Egyébként nektek tüneteitek vannak?

Nekem székrekedésem van, rengeteg szurkál az alhasam! A fiamnál is ilyesmik voltak. Ja és nagyon bő folyásom van!

2014. dec. 3. 08:49
 19/43 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megjöttem a patikából. Teszt persze negatív.

De amíg nem jön meg van remény.

2014. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom! :)

Milyen tesztet vettél?


Én legközelebb holnap veszek tesztet, és leghamarabb péntek reggel csinálom meg!

2014. dec. 3. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!