Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel tervez valaki...

Holnap reggel tervez valaki tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 14:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Gabriel. Biztos ami biztos kettőt vettem. Így maradt egy hétvége körülre ha addig nem jönne meg.

Fájdogál a hasam és olyan éhes vagyok hogy meg tudnék enni egy lovat 😃

2014. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Jó a Gabriel, mondjuk nekem a fiamnál az volt legkevésbé érzékeny. Talán az volt az utolsó, ami kimutatta!


Hát szurkolok! Én most egyre jobban kezdek beletörődni, nem figyelni magam. Úgy vagyok vele,hogy ha van baba, akkor ott van! :)

2014. dec. 3. 13:13
 23/43 anonim ***** válasza:
Nekem 2honapja gabriel tesztem halvány pozi volt es megjott utana...ma reggel is megjott :( 5.voltam
2014. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Negatív nekem is!
2014. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Én kiszálltam a buliból :(

Holnapra megjön, már enyhe rózsaszín valami jön.

Sebaj, új hónap új remény!

Fel a fejjel mindenkinek!

(egy hónap múlva találkozunk 😃)

2014. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :(

Szerintem nekem sem sikerült!

Nem igazán érzem a tüneteket! A székrekedésen kívül, most nincs semmi. Tegnap még délelőtt egy jó nagyon belenyilallt az alhasamba, és azóta nem nagyon van más.

Ha nem jön meg, akkor vasárnap tesztelek!

2014. dec. 4. 04:47
 27/43 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Becsatlakozom :) Holnap kéne nem megjönnie,3. baba,első próbálkozós hónap. Nem is ovukor csináltuk,valaki megcsinálta nekem a Jónás naptárat,és az alapján voltunk együtt egyszer :))) Baromira görcsöl a hasam,úgyhogy nem sok reményt fűzök hozzá, de hátha :)
2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Változatlan semmi, se menstruáció se pozi teszt. Ha nem jön meg akkor vasárnap teszt. De tudom hogy esélytelen.
2014. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Mindenki milyen negatív lett ma! :)


Nem tudom, de nekem is az a megérzésem van,hogy most nem sikerült.

2014. dec. 4. 10:06
 30/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Szokott késni? Mert,ha nem, akkor miért ne lenne még rá esély?

Nálam az a baj,hogy nem teljesen pontos, tehát 28-32 nap közötti, szóval még erre sem tudok alapozni! Elvileg most vagyok a 28. napon, ami még semmit nem jelent! Azt tuti,hogy mensis érzés még nincs!

2014. dec. 4. 10:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!