Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan vette észre a...

Ki hogyan vette észre a tesztelés előtt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Milyen jelei voltak?
2014. dec. 3. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Se előtte, se utána, csak a pozitív teszt. Elég nehéz volt elhinni, hogy terhes vagyok addig, amíg úgy a 20. hét táján belém nem rúgott. :)
2014. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsán megmagyarázhatatlanul éreztem magam(nem volt hányinger, meg sürü vizelés)más volt, mint ahogy szokott. Aztán állandóan úgy éreztem hogy megakarna jönni, de sehol semmi nem volt. Aztán csináltam egy tesztet, mert hogy csak nem jött meg, és majdnem elájultam:D Nem akartam hinni a szememnek:D
2014. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi csak a 10 hèten derült ki :*(
2014. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggeli hányinger.
2014. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hánytam. A teszt előtt már hánytam, az almalétől. Előtte minden reggel azt ittam, egy reggel azonnal kihánytam mindent, amikor a számba került (bocsi). Akkor már tudtam, két óra múlva bementem dolgozni, vetettem vért (orvos vagyok), és nézettem egy bhcg-t. :) Utána mondtam a férjemnek, hogy írja be a nevem a gépbe (ő is orvos), és nézze meg a mai laborjaimat. 70 másodpercen belül megtette azt az 500 métert, ami a két épület között van, életünk legboldogabb napja tehát hányással indult (ezt a mai napig emlegetjük). :)))
2014. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8. héten teszteltem, mert rendes mensi helyett hetek óta csak pecsételtem, egyik héten volt valami, másikon nem, és így tovább. Másra nem emlékszem, kicsit rosszul voltam, volt egy kis hányingerem, de az lehet, hogy a Béres csepptől, amit akkoriban kezdtem el szedni.
2014. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én menszesz előtt már tudtam mert egy este nagyon görcsöltem és szúrkálodást éreztem, másnap reggel halvány + teszteltem és még volt 3 napom a nem vártig. nem is vettem számba mert azt hittem szelemcsik, vagy valami egyébb Nem várt napján a HCG vérvételem meg erősítette, Szerintem az meg bízhatóbb mint a tesztek. Azota sincs más tünetem most vagyok 4+4 hetes
2014. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!