Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen légyszi?!

Valaki segítsen légyszi?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 napja késik a mensim csináltam 4 tesztet mind a 4 alig látható extra halvány pozi lett amit csak úgy látok ha ide oda forgatok..:( na de 10 napos késésnél?? Már virítania kellene a pozi tesztnek. Vagy?? Lehetséges, h mégis baba van csak sokkal később fogant? Mensinek jele sincs csak a mellem fáj egyszer iszonyúan máskor enyhébben. 18.-ra kaptam időpontot a dokitól:( Lehetséges,hogy baba van? Mert ugye 4 tesztem ez a "ide oda forgatós" 2 csíkos lett.. Valaki járt már hasonlóan?

2014. dec. 3. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jobbik esetben később fogant.

Rosszabbik esetben nem fejlődik a terhesség, és leállt a HCG termelés. A vetélés pedig nem indult be.


De adja Isten, hogy az első legyen!!!!

2014. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vegyél Gabriel tesztet, nekem mensi után 4 nappal olyan erős volt, h teljesen egyértelmű volt.
2014. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem erősödik nèzesd meg, nekem mèhen kìvüli volt ugyan ïgy...
2014. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy vérvételre nézes hcg és 2 nap múlva megint.ha nő a HCG akkor elő terhesség van.ez téged is megnyugvást és a dokinak is fog segítenie. Engem is ez nyugtatott meg az elején és megbízhatóbb mint a tesztek.
2014. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:( Sajnos nődokihoz csak 18.án tudok eljutni,de kérek a háziorvosomtól egy laborvizsgálatot.. Nekem is az a gyanúm, hogy méhenkívüli :(:(
2014. dec. 3. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Végbél tájékán érzel nyomást? Nekem volt már méhen kívülim, nem szabad vele 2 hetet várni!!!

Amikor engem műtöttek, már volt 2,5 dl vér a hasfalamban!

2014. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A HCG 1-2 naponta duplázódik! Ha nem erősödik a csík, akkor valami nem normális.
2014. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Végbél tájékon nem érzek nyomást..A petefészkemnél érzek kis szúrkálódást meg a derekam fáj.. a cicim pedig borzasztóan fáj,nehéz,érzékeny és nagyobb lett..
2014. dec. 4. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem àrtasz azzal ha elmèsz a nőgyógyàszati szakrendelesre azzal hogy van pozitív teszted de kicsit vèrzel, èn is így mentem 1 csepp vèr volt, de gondoltam jobb ha rànèznek.

Szó nèlkül elküldtek ultrahangra ès kiderült hogy mèhen kìvüli. Nekem sem erősödött a teszt, tünetwim voltak enyhe hànyinger mindjàrt megjön èrzès , mellfàjdalom. Így mèg időben elkaptàk a bajt ès nem roncsolódott bent?semmi, az orvosom egyèbkènt 2,5hètetl kèsőbbre vàrt.

2014. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaj..most nagyon megijedtem :( holnap mindenképp eljutok egy orvoshoz
2014. dec. 4. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!