Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális érzés ez?

Normális érzés ez?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nyolc hetes a kislányom és szinte azóta hogy megszületett, arra gondolok, hogy olyan jó volt terhesnek lenni, hogy ha lehetne máris teherbe esnék újra. Hiányzik a mocorgása, az Uh előtti izgalmak a nemével kapcsolatban és minden ami a terhességgel és a szüléssel jár. Félre értés ne essék a lányom a mindenem, Ő jelent számomra mindent! Bocsihogy ilyen hosszúra sikeredett! :-) Negatív kommenteket nem kérek! Köszönöm hogy elolvastátok! :-)

2014. nov. 24. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót éreztem, meg akinek viszonylag jó és könnyű terhessége volt szerintem igen. Én most szeretnék harmadikat, és alig várom.Viszont már előre félek az érzéstől,hogy nem lesz több, ez lesz az utolsó terhességem.Elszomorít :(
2014. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó akkor legalább nem vagyok egyedül! Igen, én is ettől tartok, hogyha majd a jövőben születnek még gyerekeim utána is vágynék még rá, de viszont nem szeretnék egy focicsapatnyi gyereket! :-D
2014. nov. 24. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira normális dolog!!Én hiába csak az első babámat várom,de szerintem nekem is sokáig lesz ilyen érzésem.
2014. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én szülés előtt készültem ebből lelkileg, hogy valahol ez elválás is egymástól és olvastam, hogy erre is készülni kell.

így próbáltam elfogadni, a babát nyugtatni, hogy kint jó lesz, ne féljen, legyen bátor, találkozni fogunk, öröm és szeretet várja, stb.



de valóban normális érzés lehet iányolni a terhességet


én viszont rengeteget aggódtam az miatt, hogy tőlem függ az egészsége, az én életmódomtól, attól, hogy eszek, iszok e normálisan, én nagyon vártam azt, hogy tudjak rá vigyázni, mert magamra úgy éreztem nem tudok.


és most is, amikor kiagyok étkezést csak rá nézek, hogy ő jól lakva játszik, v alszik és olyan jól esik, hogy nem furdal a lelkiismeret.

2014. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Később elmúlt, mikor atleptek a kisgyerek korba, és akkor baromi nehéz volt. Örültem hogy nem estem újra teherbe.
2014. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!