Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagyon korai terhesség...

Nagyon nagyon korai terhesség esetén mit tegyek, hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Utoljára november 3.-án jött meg, 28-29 napos ciklusom van. (1 - 1 napot néha késik, ezért írtam a 29-et). Negyedik napja késik, a ma reggeli tesztem negatív volt. Egyszer, tavaly volt már ilyen, és akkor utána nagyon nagyon erős vérzésem volt, elég súlyos görcsök kíséretében. Nagyon korai terhességet lökött ki a szervezetem!!! Nem akarok ismét így járni, így kérdés: mit egyek, mit igyak, ami elősegíti a "bent maradást"? A pakliban igen erősen benne van, hogy tényleg picúrka van a dologban, érzem...


Szívből remélem, hogy megmarad, és 1 hét múlva pozitív lesz a teszt is. :)



2014. dec. 9. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom hogy megmaradjon. De te most nem tudsz csinálni semmit csak annyit hogy nem stresszelsz. Ha életképtelen a magzat a szervezet úgy is ki fogja lökni bármit teszel, de ha egészséges meg fog maradni ne aggódj! :)
2014. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen korai terhessègek nagy rèsze azrt nem marad meg mert valami gond van...ne is akard megtartani.

5 6 hetesen menj dokihoz, joesetben akkor màr megtudja àllapítani a terhessèget ès jelezd a problèmàt, kaphatsz proveszteron pótlàst...

2014. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Erre még nem gondoltam, hogy esetleg ha baj van, akkor löki ki. Ezesetben lenyugszok most, és szépen elmegyek dolgozni. :)
2014. dec. 9. 08:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van. Negatív a teszted, tehát próbáld nem beleélni magad. De drukkolok hogy sikerüljön. És ahogy már írták, ez az úgynevezett természetes kiválasztódás.
2014. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*progeszteron
2014. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mai teszted negatív, ekkor ezt ne kezeld terhességként. Mint ahogy a tavalyi eseményt sem kellene vetélésként kezelni, ugyanis előfordul egy-egy hónap, amikor neuroendokrin, vagy akár külső hatásra a nyálkahártya felépítése tovább tart, szerkezetében megerősödik, és erősebb görcsök mellett lökődik le, masszívabb vérzés mellett. Ezt nem tekintjük vetélésnek, csak abban az esetben, ha előtte szérum hcg vizsgálat igazolta azt.
2014. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem osztódott tovább, kilökte a szervezeted.

Magától lezajlott a vetélés, valamennyire szerencsés helyzet.

2014. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam, 1 évig próbálkoztunk, ez idő alatt 2-szer jártam így, mint te, mai napig nem tudom, hogy lelökődött, vagy mi történhetett. Aztán kipróbáltam a fogamzás teakeveréket (peteérésig cickafark utána palástfű tea) + mindennap barátcserje kapszula. És rögtön az első teás hónapban összejött, 7 hetesek vagyunk. Aztán persze az is lehet, hogy a teának semmi köze a sikerhez, de az is lehet, hogy szimplán hitet adott és pozitívabb lettem tőle meg lazább.
2014. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Utána nézek mindennek, főleg a teának!!!

Ma hajnalban erős görcsök közepette elöntött, így valahol örülök is, meg nem is. Nem éltem bele magam, nem ért csalódás annyira.

2014. dec. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!