Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel a höm visszaesett...

Ma reggel a höm visszaesett 36,9-röl 36,8-ra, ez lehet, hogy mensit jelent, vagy még ennyi belefér?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 32-dik napján és az éjszaka elég rosszul aludtam töbször is felébredtem és viszonylag késönn is tudtam elaludni.Szerintetek még van esély a babára? Kérlek írjatok,nagyon fontos lenne!!!!
2010. febr. 1. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nem kizárt hogy baba van a dologban,1-2 napot várj még és utána már lehet tesztelni itt az én görbém összehasonlítás képen: [link] és a dpo 16.napján a terhes testről készült kép: [link]
2010. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg.

Másodszor meg, már milliószor elhangzott itt, hogy van, hogy a hő egyáltalán nem számít. Na persze ha lement volna 36-ra, akkor lenne okod aggódni, de még az is lehet, hogy még akkor sem.

Érted mit akarok mondani???

Megnyugtatásképpen miért nem nézegetsz görbéket?

Vagy miért nem olvasol itt vissza? Millió kérdés lehet ebben a témában.

A baloldali kereső pont erre van.

2010. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb esés is belefér. Itt az én terhesgörbém: [link] A 29. napon kellett volna megjönnie, és pont ezen a napon esett 2 tizedet, az előtte lévőn meg egyet. Szóval egy tizednyi esés még nem feltétlen jelent menszit. :-)


fel a fejjel, amíg meg nem jön, addig van remény.

2010. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,a remény hal meg utoljára!
2010. febr. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!