Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmön a terhesség jelei...

Barátnőmön a terhesség jelei mutatkoznak. Ő nem vette észre, én igen, hogy lehet az. Szóltam neki hogy vegyen egy tezstet, azt mondta nem kell, biztos benne hogy nem az. Miért reagált így, miért ennyire biztos benne?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 11:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk nem tudom, hogy a menstruációjáról miért számol be neked ilyen lelkesen, főleg akkor ha titkolni akarja a terhességet.
2014. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

ma 12:09


Nem értelek.Ki mondta hogy titkolni akarja?Elszokta mondani ha valami nincs rendben,nyilván azért mondta el nekem.

Azzal hogy azt mondta hogy nem hiszi hogy terhes,nem hinném hogy titkolni akarná,talán csak nem hiszi el,én meg úgy gondolom,ha csinálunk egy tesztet,akkor csak megnyugodnánk,nem tart semeddig.Bajunk abból nem lesz,párhónap múlva viszont lehetne,mivel nem akarunk még gyereket.

2014. dec. 11. 12:15
 23/35 anonim ***** válasza:
banyek menj be a DM-be és vegyél egy tesztet a barátnődet meg ne engedd ki addig amíg nem teszteli le a dolgot :D
2014. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%
Azért gondolják többen, hogy titkolni akarja, mert a nők 100%-a ha nem jön meg neki, csinál egy tesztet.
2014. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

En 24 negy hetes vagyok es nem volt semmilyen tipikus jele annak, hogy terhes vagyok. Sot 1honapig meg a teszt sem mutatta ki. Es csak azert csinaltam teszteket, mert nem vedekeztunk es engem a bnoddel ellentetben erdekelt, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Es meg most sincs semmi tunetem, eddig se volt. Ha nem lett volna uh meg minden el sem hinnem, hogy van gyerek bennem. Ha neha nem mozdulna es nem rugna meg akkor most is panikolok, hogy miert nem mozog, meg miert nem erzek semmi tipikusat.


Amugy te voltal mar terhes, es onnan tudod, hogy milyen tunetei is vannak egy kismamanak???

2014. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi ok. Csináljatok tesztet, ha az megnyugtat, de valószínűleg az általánosan rossz egészségi állapota kavart be a ciklusába. Azt mondtad, egy hónappal ezelőtt késett a menstruációja, nem pedig elmaradt. Ha ő biztos benne, hogy nem terhes, akkor valószínűleg tényleg nem az: ha egy nő a legkisebb jelét is látja, hogy terhes lehet, rohan a tesztért. Természetesen vannak kivételesen gerinctelen alakok, akik direkt esnek teherbe, de ez nagyon kevés a normális nők számához képest. Biztosan ismered a barátnődet annyira, hogy akarna-e most gyereket. A gyógyszer egyébként a leghatékonyabb védekezési módszer, szinte elhanyagolható, hogy amellett teherbe essen. Mellesleg annak is lehetnek mellékhatásai, amik legyengültebb állapotban jelentkezhetnek, mint pl. pecsételő vérzés. Persze ha nem szeretnél gyereket, még mindig jobb megvádolni a barátnődet azzal, hogy direkt akarja eltitkolni a terhességét, de én inkább valami diplomatikusabb megoldást javasolnék.
2014. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
23%

A leírás alapján erős a gyanúm, hogy a barátnőd áldott állapotba került.

Természetesen Saridon mellett.

2014. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Rossman, dm.

Bemesz, es a tamponok/ betetek/ ovszerek mellett elkezded keresgelni a teszteket. Mar 600 ft-bol hozza juthatsz egyhez, de vannak dragabbak is. Megveszed a kivalasztott termeket es szpen elballaga

2014. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Bocsanat.

Szoval elballagsz a baratnodhoz, es addig nem tagitasz meg meg nem csinalja( altalaban amugy, az elso reggeli pisibol ajanlatos). Ha pozitiv , irany a doki aki megerositi/ vagy nem a terhesseget.

Utana tietek a dontes, hogy akartok e majdnem +20 evig papas-mamast jatszani.

2014. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet és vidd haza munka után. Nem lesz egyikőtöknek sem baja belőle ha megcsinálja a barátnőd, legalább nem gondolkoztok feleslegesen, hogy terhesség állhat-e a háttérben. Egyébként igen, a nők késés esetén automatikusan tesztelnek. (legalábbis az értelmesebbek, és nem várnak hetekig, hogy vajon mi lesz.) Én is szedek gyógyszert évek óta, de 1x előfordult, hogy valamiért késett pár napot. Amikor a szokásos napon nem jött meg, az volt az első másnap, hogy elmentem tesztet venni és még a páromnak sem szóltam róla, csak miután én megcsináltam, hogy ne agyaljon ezen feleslegesen. (Egyébként ő örült volna nagyon a picinek :D)

Tehát irány egy gyógyszertár vagy drogiéra, és meglesz a délutáni programotok..ha egy ideje késik neki akkor ma már megcsinálhatja, vagy a biztonság kedvéért vegyél olyat amibe 2 db van, és az egyiket ma este a másikat hnap reggel megcsinálja és az a tuti. Ha pedig nem baba, akkor irány a nőgyógyász mert pajzsmirigy gondjai is lehetnek, azért borult fel a hormonháztartása és pecsétel.

2014. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!