Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy sok ilyen kérdés...

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de nektek mik voltak a terhesség elso jelei?

Figyelt kérdés
Irjatok le azt is mikor kezdődtek , és hány évesek voltatok? :)

2014. nov. 30. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Első jele,hogy elmaradt a vérzésem.Következő a pozi teszt.

Utána pedig az állandó émelygés és hányás. :D

7.héttől jöttek a tipikus tünetek.

23 voltam akkor.

2014. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtam egész hónapban, hogy összejött, éreztem, de az első jel az volt, hogy az egyébként nagyon pontos menstruációm késett. Rögtön a napján vettem egy tesztet, pozitív lett délutáni pisiből is. Hamar kezdődött a hányinger is, a huszadik hétig hánytam. Valamint elég hamar megundorodtam a hústól, ez kicsit nehézzé tette a változatos étkezést, de meg lehetett oldani.
2014. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jött ki a szokásos pattanás az államon, és enyhén görcsolt meg szurkált a hasam.

11 hkm

2014. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Trifázisos görbe és nem múlt a cicifájás a nemvárt előtti napokban. 14. DPO-n erős pozi teszt. 29 éves voltam, két héttel a 30. szülinapom előtt.
2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erős derékfájás,égető mellfájdalom,aluszékonyság,állando fáradtság
2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt a mensi, pozi teszt. Viszont így visszagondolva talán az állandó fáradtság, de mivel nem kifejezetten tervezett baba volt akkor csak azt hittem a munka suli fáraszt ennyire.
2014. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik reggel hányinger,aztán később hasszurkák,mellfeszülés.Ja és átaludtam egy vasárnapot! (Utálok aludni)
2014. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első: menzesz elmaradása

Második: Pozitív teszt

Aztán: Mellfájdalom, aluszékonyság, hányinger, émelygés, étel és szag undor.. Bár a mellfájdalom már pozi teszt előtt is volt...Ezek olyan 5-6 héten jelentkeztek.

22 éves voltam.

Már 23 vagyok, a kicsi még nem bújt ki:)

38 hetesek vagyunk:)

2014. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen es gratulalok mindenkinek! :)
2014. dec. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!