Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmön a terhesség jelei...

Barátnőmön a terhesség jelei mutatkoznak. Ő nem vette észre, én igen, hogy lehet az. Szóltam neki hogy vegyen egy tezstet, azt mondta nem kell, biztos benne hogy nem az. Miért reagált így, miért ennyire biztos benne?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szedtek szét ennyire, szerintem nem baj, ha végig gondoljátok ezt a lehetőséget is. Tényleg egyszerűbb most egy teszttel kizárni a terhességet, és tovább keresni, hogy mi okozhatja a tüneteket.

Ha valaki szexuális életet él, és egyszer csak megváltozik az addig rendszeres menstruációs ciklusa, kell, hogy gondoljon erre. Nekem tetszik, hogy neked férfiként is eszedbe jutott.


Barátnőd reakciójára nyilván csak tippelgetni tudok, de az előttem szólók jó válaszokat adtak szerintem. Vagy volt már neki régebben is hasonló tünetegyüttese, vagy tagadni akarja akár maga előtt is.

Beszélgess vele és tényleg vigyél egy tesztet.

2014. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

ma 13:44



Várom a tippedet.Kiváncsi vagyok mire tippelnél.Mert azt nem írtad le..

2014. dec. 11. 13:51
 33/35 anonim válasza:

"hányinger,menstruáció késése,pecsételő vérzés,hányinger,hátfájás,mellkas fájdalom,hőemlekedés,felpuffadt has,érzékeny bőr."


Ezek nem feltétlenül a terhesség tünetei. Símán lehet influenza és felfázás vagy, influenza és petefészekgyulladás tünetegyüttese is. És még sok más betegségé is.


Az a gáz inkább, hogy ennyire szumóztok a gyerek-témán. De ez nem az én gondom.

2014. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kiderült már mi van? Csinált a barátnőd tesztet ?:)
2014. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Csinált igen.Nincs baba.
2014. dec. 12. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!