Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta hatranyai?

Clostilbegyt tabletta hatranyai?

Figyelt kérdés

mellekhatasok,ellenjavalatok,rosszuletek

orvos nelkul keszulok szedni segitsetek aki mar hasznalta


2010. febr. 1. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak mellékhatásai, de szerintem NE szedd orvos tudta nélkul!!!
2010. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2 nagyobb gyerekem van 32 eves vagyok.mindig pontossan idore van mensim,peteeresem ahogy annak lennie kell.csak a harmadik baba varat magara de nagyon

es kulfoldon elek tehat nem igazan jarok itt orvoshoz.

2010. febr. 1. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
én hamarosan kezdem szedni, így válaszolni nem tudok még, de ezek szerint ezt orvosi recept nélkül kiadják?
2010. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat nem egeszen...
2010. febr. 1. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem győzöm leírni ha nem peteérés hiánya vagy elégtelensége a probléma a clostilbegit nem fog használni. Nekem sem használt, én sem hittem el pedig nekem is írták, lett tőle 2 peteérésem is egy hónapban, LH teszt stb, nem estem teherben, viszont 6 cm cisztám lett. Mint kiderült hogy mi a bajom és kezelték, 1 hónap alatt terhes lettem, addig 1,5 évig nem, pedig minden itt elhangzó praktikát bevetettem: cickafark, palástfű, barátcseje, vitaminok, folsav, fekvés, gyertyaállás, LH teszt.

2010. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyha van peteérésed, akkor miért akarod szedni egyáltalán? Én is azt javaslom, hogy folyamatos ultrahang ellenőrzés nélkül ne szedd, mert cisztát okozhat.
2010. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A closti segítségével estem teherbe, de a tüszőrepesztő szuri nélkül nem jött volna össze,ezt onnan tudom,hogy az 1. kúra során nem kaptam,a 2. havinál már igen és sikerült is.ehhez persze kellet ultrahangos "kíséret" is.ha van lehetőség akkor kell a doki,ha nincs mindent el tudsz te is intézni,csak maximum leszúszol a peteérésről.
2010. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Csatlakozom az elöttem szólókhoz, ne szedd orvos nélkül! Folyamatos UH-ra van szükség, a ciszta-veszély miatt!!! És tényleg csak az injekciókkal együtt hatásos.... Sőt, a mellékhatások miatt is érdemes orvossal konzultálni. Hajhullásom nincs, de a hőhullámok rettenetesek, plussz a mellkasomon vörös gyulladt pattanások lettek, amivel bőrdokihoz küldött a nődokim, mert már viszketett és fájt... Tehát jól gondold meg, érdemes e kockáztatni....
2010. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, te mennyi ideig szedted, hogy ilyen tüneteid lettek? Azért kérdem, mert én (orvos felügylete mellett) most kapom egy hónapig (pontosabban 5 napig 2-t). bocs az offért.
2010. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat mindenkinek!

azthiszem megse fogok igy belevagni orvos nelkul

kicsit megijedtem

lehet hogy raveszem magam es felkeresek itt egy orvost

koszonom

2010. febr. 5. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!